Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Модрина-міні-готель ВУЛИК

Дерево, завдяки тому, що деревина має високу якість міцність і довговічність, застосовується - від різних будівельних робіт до хімічного виробництва. Дерево є незамінним матеріалом у будь-яких будівельних роботах. Позитивними его сторонами є естетичність, приступність до обробки. Дерево цілком екологічний матеріал, не шкодить здоров'ю і не виділяє шкідливі випари. На сьогоднішній день існує безліч пиломатеріалів для побудови будинків, садиб, різних елементів. Використовуються сотні дерев, з яких вони виготовляються. Найбільш оптимальним і самої придатним для виготовлення різних елементів існує три породи дерев - дуб, модрина, кедр. Якщо вас цікавить програма телепередач, і ви хочете глянути, що ж про цей матеріал каже телебачення, те тут немає ніяких проблем. Модрина узагалі вважається однієї із самих розповсюджених порід серед хвойних дерев. Вона відрізняється особливою міцністю і здатністю добре збережуться протягом багатьох років , а також чудовою естетичністю. Крім того, модрина практично не піддається кліматичним умовам, що і зробило саме цей матеріал кращим з існуючих. Це дерево являє собою дуже коштовний пиломатеріал. Природними якостями воно нічим не уступає дубу, і в теж час перевершує його в міцності. Особливий склад його смоли захищає матеріал від ушкоджень комахами-вервицями.

Ще однією особливістю вищезгаданої смоли є те, що згодом вона додає деревині щільності і міцності. У відмінності від інших дерев, модрина взаємодіє з водою, не втрачаючи при цьому свої властивості, а навпаки, стає більш міцної і "залізної". Деревина модрини практично найкраща по опорі з атмосферними впливами. Самої міцний з наявних порід є Сибірська модрина. Її відносять до елітних порід дерев. Пиломатеріали з модрини також називають своєрідної комори здоров'я. Порозумівається це тим, що модрина містить велику кількість фітонцидів (біологічних речовин, що убивають ріст і розвиток бактерій, грибів і т.д.) які корисні для здоров'я. Телепрограма покаже вам, скільки є передач, що розповідають про цей матеріал. Модрина росте в таких районах, як озера Байкал, і рік Ангара і Єнісей, так що модрина - це екологічно чистий матеріал, що не містить алергенів. На ринках будматеріалів представлені найрізноманітніші форми даних пиломатеріалів: вагонка, садовий паркет, терасова дошка, планкен, палубна дошка, дошка підлоги, вагонка для саун, дошка обрізна і не обрізна. А тепер докладніше про пиломатеріали з модрини.

Самим практичним матеріалом для зовнішньої і внутрішньої обкладки приміщень вважається вагонка. Це економічний, красивий і довговічний матеріал для дач, альтанок, саун і т.д. Паркетна дошка - сучасний матеріал, що має цілком пристойні якості: естетичністю і екологічність. Так само йому властива легкість укладання. Паркет не вимагає особливого відходу. Блок-хаус з модрини є одним із кращих матеріалів серед тих, котрі використовуються для внутрішньої, а так само для зовнішнього облицювання. Цього статусу він придбав із за унікальних властивостей дерева, з якого зроблений. Гляньте на новини України, і ви зрозумієте, що модрина має масу переваг, над деревиною дуба і найбільш стійка до гниття. Евровагонка також має антисептичні властивості. Терасова дошка застосовується для будівлі терас, підлог у приміщеннях відкритого типу, садових веранд, доріжок. Особливостями терасової дошки є безпечна поверхня, легкість залицяння, зручність для ходіння босоніж. Планкен з такого матеріалу, як модрини (профіль обшивної панелі) найчастіше застосовується не тільки для обробки фасадів різних будинків, але і для виробництва елементів інтер'єра, а також для обшивання чи стін стель. Планкен з модрини виготовляється з різними видами профілю, що дозволяє застосовувати матеріал у різних плинах дизайну. Але, не дивлячись на всі плюси, у дерева є і свої недоліки. Найбільш явним є ціна. Цей будівельний матеріал набагато дорожче, ніж цегла і весь його види. Але ціна цілком виправдує результат. Адже немає нічого дорожче благополуччя і здоров'я!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: