Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Зняти в Ялті житло, квартиру чи нерухомість в Криму

Одним з факторів прямо впливають на темпи розвитку кримського ринку нерухомості є ціна на ділянку землі уздовж узбережжя, тому що кількість ділянок обмежена те покупка землі на узбережжі стає дуже вигідним капіталовкладенням.

Висока ціна в основному обумовлена не тільки бажанням перемінити обстановку з великого міста на пляжний відпочинок але і чарівною атмосферою і масою позитивних емоцій від незабутнього відпочинку як активного так і спокійного. Це і можна назвати головною причиною росту популярності й усі від чого залежить продаж нерухомості в Криму.

Особистий будинок у Ялті - це гарантія якісного і надійного відпочинку, це будинок який відповідає особистим представленням про затишок і комфорт. Ви в будь-який момент коли тільки побажаєте можете приїхати до моря і не залежати від переповнених у розпал сезону готелів, готелів, пансіонатів що вуж говорити про більш прості варіанти таких як - зняти квартиру в Ялті.

На риэлтерском ринку агентство нерухомості Криму в основному в стані запропонувати кілька типів нерухомості: будинків, квартир у новобудовах і в будинках старої будівлі "вторинне житло" і інше житло в Ялті.

Багато бажаючих на придбання житла в чи новобудовах селищах житлових комплексах закритого типу. Земельні ділянки під самостійну забудову і ділянки на який є не добудовані будинки користаються меншим попитом. Аналогічна ситуація з будинками в Ялті в не котеджний забудови.

Великою популярністю користається нерухомість у Ялті приносящая стабільний доход - це мини готелі, приватні готелі і пансіонати зі своїми ресторанами, панами оточеними приватним чи двором зеленим парком. Прибутковість таких закладів у залежності від їхнього розміру і від місце положення в Криму по дослідженнях журналістів України і Росії складає в середньому 500 доларів у день плюс витрати на керування і персонал. Не меншою популярністю користаються нерухомість під торгові крапки - магазини, кафе, бари і ресторани. Безумовною перевагою не житлової нерухомості в Ялті є висока орендна плата яка може служити стабільним доходом власнику нерухомості, адже зняти в Ялті комерційну нерухомість справа не дешеве.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: