Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Поради по організації весілля.

Довгоочікувана подія відбулася, ви нарешті-те зважилися об'єднати свої долі і тепер вибираєте, як краще відсвяткувати весілля - одне з головних подій Вашого життя! Від того як вона буде організована залежить багато чого: Ваш настрій і настрій запрошених гостей, весільні фотографії і найважливіше - спогаду на довгі роки.

Ми хочемо запропонувати Вам кілька рекомендацій щодо оформлення приміщення Вашого весілля.

Отже, для весільного торжества Ви можете вибрати будь-як зручне приміщення - будь те чи ресторан Ваша простора квартира, готова прийняти безліч гостей. Добре продумайте це питання, щоб під час свята не випробувати незручностей і тісноти. Щоб "весілля співало і танцювало", обов'язково повинне бути площадка для танців.

Часи, коли запрошених саджали на будь-яку придатну в будинку меблі ідуть у минуле, сьогодні оренда меблів без особливої праці вирішать цю проблему. Ви можете самі підібрати будь-які стильні чи меблі довірити це питання фахівцям. Погодитеся, це набагато зручніше, ніж саджати частина гостей на чи диван у ресторані бути ізольованими друг від друга відповідно до дизайну представленого Вам інтер'єра.

Як прикрасити приміщення для весілля? По-перше, відмовтеся від саморобних гірлянд із побажаннями "поради-любові", це вже давно вийшло з моди, як і лялька на капоті весільного автомобіля. Ви можете використовувати оформлення повітряними кулями, що відмінно підійде до такого випадку. І в цьому питанні важливо не допустити несмаку: щоб весільне торжество не нагадувало, наприклад, дитяче свято, потрібний особливий підхід.

Чи задумувалися наречені, що їхні весільні плаття виграшно бачаться тільки в гідному оточенні? Тобто, сама по собі наречена у весільному платті - це чудово, але на гармонічному її поряд тлі вона заметільне подвійно! Тому для місця, де буде знаходитися наречена з нареченим, можна використовувати текстильне декорування. М'які драпірування спеціально обраного відтінку буде вигідно сполучатися з убраннями нареченого і нареченої і послужать відмінним тлом для весільних фотографій.

Бажаємо Вам довгого щасливого років подружнього життя!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: