Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Весільного вальсу біле мереживо.

Яка принадність це весілля! Як по-чудернацьки і прекрасно плететься мереживо обряду! Як радісний і світлий лик нареченої!

Здавна на Святій Русі весільний обряд вважався самим головним і радісної в житті жінки, порівнянним хіба що з народженням первістка.

Багато надій покладає молодь на своє нове життя ЗА ЧОЛОВІКОМ, за надійної, начебто кам'яною стіною, у любові і турботі, у радості і горі. Але тільки разом!

Весілля - переддень усієї подальшої долі. Отут немає місця незначним деталям і дрібницям. Усе тут наповнено глибоким, воістину сакральним змістом.

От плаття нареченої - утілення жіночності. І нехай надягне вона його всього лише раз. Та й дай Боже, щоб так воно і сталося! Але повинно йому бути таким, щоб і правнучки дивилися, так заздрили.

Ах, як хочеться почувати себе королевою на цьому святі! І щоб навколо подруги, одягнені у вечірні плаття, начебто фрейліни, навколо монархової особи.

А уж готування до чого приємні! Чого коштує одне тільки задоволення поїхати з нареченим у весільний салон і там умучить його, щасливого, нескінченним перебиранням і приміряннями, будувати йому вічка, вертячи перед дзеркалом, змінюючи весільні плаття! Та й як отут відмовити собі в задоволенні покрутитися перед дзеркалом, коли на вибір дивні вироби від таких відомих брендів, як "Галвестмода- Оксана Муха", і "Лоранж", і "Dіvіna-sposa", і "Dі jan Marіage"?

А весільне взуття? Хіба що з кришталевою туфелькою Попелюшки порівнянна вона. Тільки не холодна, але м'яка і ласкава, як тільки може бути затишна натуральна шкіра ексклюзивного вироблення.

И в безлічі весільні аксесуари. Як же без них? Адже саме деталі створюють той невловимий і неусвідомлений, але присутній на весіллі флер свята і доброго початку всього того, що збудеться.

Весільні салони Москви багато красунь побачили, багатьох порадували своїм багатством вибору. І світлою аурою наповнені їхні зали, тому що приходять сюди молоді зі світлими помислами і надіями. Усі салони гарні. Але вибери свій, єдиний. Адже саме з його, з невгамовного і радісного крутіння перед дзеркалом у цьому весільному салоні починається нове життя, наповнена щастям.

І нехай дзеркало буде правильним.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: