Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Огляд яхти - важливий момент при її покупці

Важливим моментом при покупці яхти є її попередній огляд. При цьому бажано, щоб він вироблявся досвідченими професіоналами. Можливо, може навіть знадобитися технічний професійно-технічний огляд інспектором, якого ще називають сюрвей. Звичайно, коштує така послуга недешево, однак, на підставі письмового висновку можна буде значно знизити вартість. Крім того, на залучення сюрвей до огляду яхти можуть настояти банки і страхові компанії для документального підтвердження технічного стану човна.

Якщо ви має значний досвід у цій справі і покупка яхти чи продаж катерів для вас справа звичне, то Ви напевно можете зробити такий огляд самостійно. Але існує ряд речей, на які обов'язково варто звернути увагу при покупці яхти. Для початку оглянете стан оббивки сидінь, гелькоут, дерев'яні частини каюти і палуби - їхній прекрасний стан є свідченням того, що про яхту піклувалися. Наявність темних плям на дерев'яному обшиванні є ознакою початку гниття. А сліди підфарбовування можуть говорити про можливі ушкодження в минулому.

Тяги керування кермовим пристроєм, двигуном повинні функціонувати вільно і бути в робочому стані. Сліди патьоків на чи двигуні усередині корпуса є свідченням того, що човен був затоплений. А патьоки на люках - це відсутність належної герметизації судна. Обов'язково зверніть увагу на те, щоб усі дверцята і віконця відкривалися і закривалися вільно. Двері, що заклинається, у каюту можуть говорити про серйозну деформацію корпуса. Перед тим, як купити яхту, перевірте роботу всіх систем, наприклад, таких як: трюмна помпа, лебідки, прісноводна система, сигнальні вогні, кондиціонування повітря, генератор, грубка і т.д. При цьому все устаткування повинне бути надійно закріплено, а проводка не мати слідів окислювання.

Корпус яхти і катери обстежуйте на наявність різних ум'ятин, тріщин і механічних ушкоджень. Перевірте, щоб реєстраційний номер на корпусі не мав ушкоджень і цілком відповідав зазначеному номеру в документах. При можливості обстежуєте судно і нижче ватерлінії. Переконаєтеся, що гребний вал і гвинт надійно закріплені. На вітрильній яхті необхідно перевірити цілісність вітрил і оснащення.

Якщо Ви не занадто розбираєтеся в двигунах, то на його огляд найкраще взяти із собою досвідченого механіка. Якщо при огляді яхти Вам усі сподобалося, то не поспішаєте відразу укладати договір про покупку судна, а краще улаштуйте їй іспит на воді. Подивитеся, як поводиться човен, і оціните її керованість і маневровість. Поставтеся до придбання яхти з усією відповідальністю, у випадку наявності яких-небудь дефектів не відмовляйтеся відразу від покупки, а спробуйте одержати додаткові знижки.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: