Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Їдете на відпочинок? Визначитеся з вибором, щоб відпочити з задоволенням!

Наближається відпускний сезон, і провести його хочеться так, щоб потім не стало болісно боляче за безцільно витрачений час. Вам приїлися поїздки за місто? Хочете направитися до моря, засмагнути, одержати враження... Але в цій ситуації вимальовується питання: у яку країну?

Для того щоб відповісти на вишеозвучене питання, представте, чого саме ви хочете від майбутнього бажаного відпочинку? Якщо просто повалятися на теплом пісочку, удосталь накупатися в ласкавому морі і пожити в комфортабельному отеленні - це одне. Якщо ви - відпускник прагнучий знань, і ви плануєте глянути на пам'ятники цивілізації - це інше. Хочете і того, і іншого? І в цій ситуації їсти можливість відшукати відмінний варіант!

Вас призиває теплий пісок, блакитне море і ласкаве сонечко - тоді вас чекають Крим і Сочі, відпочинок у Феодосії. Готелів, будинків відпочинку і пансіонатів тут - маса, також невичерпна число туристичних компаній, що пропонують такі путівки. Реклам маса, і ви в будь-який час зможете знайти путівки на ваше бажання і за потрібною ціною.

Хочете до моря, але в іншу країну? Тоді вам підійде відпочинок у Єгипті, тури на Кіпр, у Туреччину. У Єгипті ситуація заспокоїлася, так що є можливість, за словами туристів, проводити час без хвилювань. Хотіли б витратити менше грошей? Шукайте гарячі тури, яких дуже багато в Інтернету.

Для прагнучих знань доступні Греція, Іспанія, Кіпр, той же Єгипет, відпочинок в Анапі. Це, між іншим, чудова можливість сполучити і те, і інше: і на морі побувати, і вивчити багато незвичайного.

Ще один серйозний фактор: купуючи тур у Єгипет, Іспанію, що горять тури на Кіпр, Болгарію (у будь-яке місце), вивчите закони країни, у першу чергу - митні. Погодитеся, неприємно буде розстатися з придбаними подарунками й іншими покупками під час проходження митниці. Також не забудьте довідатися в компанії, чи надається покупцям страховка, і якщо так - що виразно там передбачається. У більшості випадків поїздки здійснюються без ексцесів, але далекоглядна людина зобов'язана подбати про усьому.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: