Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Продати золотий ланцюжок

Ви власниця дорогого золотого ланцюжка? На даний момент вам потрібні були терміново чи гроші вона попросту вам набридла, і ви хочете придбати новий ланцюжок? Тоді вам потрібно її продати! І як продати золотий ланцюжок швидко і вигідно буде розглянуто в цій статті.

Точки продажі золотих виробів.

Золотий ланцюжок - це той же самий золотий виріб, тому продати таку штучку можна на скупці, у ломбарді, у банку і комісійному магазині. Питання складається лише в тім, де з усіх перерахованих місць вийти виручити велику суму. Почнемо з ломбардів і скупок. Спочатку плюси - у цих місцях ви зможете продати золотий ланцюжок швидко й одержати всю суму наявними. Але от, що стосується ціни, у цих крапках її часто занижують і навіть більш того, занижують вагу виробу. Тому використовувати ці місця потрібно тільки у випадку, якщо ви дуже поспішаєте продати свій виріб.

Куди варто звертатися при продажі золотого ланцюжка? Найкраще буде здійснити цей процес через чи банк комісійний магазин. Про це докладніше. Банк - це офіційне місце продажу золота, у банку ви зможете продати його швидко. І при усьому при цьому, сама чиста і реальна вартість золота саме в банках. Банки не орієнтуються на ринкову вартість, вони неї встановлюють, спираючи на курс. Далі комісійні магазини - чим добре це місце, що виручити там можна навіть велику суму, чим у банку, при тім вас там не обважать. Але чекати прийдеться не мало, до появи покупця, що коштує. І до того ж вам доведеться проплачувати щодня, у який виріб буде знаходитися на прилавку.

Золотий ланцюжок з дорогоцінними каменями.

Якщо ви власник не просто золотого ланцюжка, а ланцюжка з дорогоцінними каменями, то місце продажу потрібно трошечки переглянути. Відразу про тім, куди точно не слід йти - у скупку. У цьому місці вартість каменю взагалі не враховують. Тобто, продаючи виріб у такім місці, ви дуже утратите в грошах.

Куди можна відправитися з такою штучкою - це ломбарди, банки, комісійні магазини і колекціонери. Що стосується ломбарду, там вам підрахують і суму золота і суму каменю, але, швидше за все, що обважать і занизять реальну вартість у кілька разів. Банки і комісійні магазини - усі, як і зі звичайними золотими ланцюжками, ці установи не створюють додаткових проблем, а роблять продаж комфортної і вигідний. А от колекціонери - це окремий розділ. Ці люди завжди в пошуках незвичайних і коштовних штучок, готові викласти великі гроші. Але перш, ніж відправитися до такої людини, потрібно оцінити цінність вашого ланцюжка, адже вони полюють у більшості тільки за антикварними речами.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: