Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Ролики для дітей: безпечна і захоплююча дитяча забава

Сучасні діти часто захоплюються комп'ютером, приділяючи мінімум часу гулянню на свіжому повітрі. Тому основною метою молодих батьків є зацікавити дитини і навчити його насолоджуватися іграми на вулиці. Прекрасним рішенням у даному випадку є покупка роликів.

Батьки повинні знати, що роликові коники допомагають розвити всі групи м'язів, поліпшити координацію рухів і загальне самопочуття маляти. Фахівці рекомендують привчати дитини до роликів, починаючи з 3-4 років. У цьому віці дитина вже починає кататися усвідомлено, дотримуючи основних правил безпеки. Розмірна лінійка роликів починається з оцінки 25. Це стандартний розмір ноги маляти даного віку.

Вибирати роликові коники фахівці радять разом з дитиною. Адже ролики повинні підбиратися в залежності від індивідуальних особливостей ніжки маляти. Важливо врахувати товщину ноги, підйом і розмір ноги дитини. Роликові коники повинні бути зручними. Такі вироби повинні міцно фіксувати ніжку маляти, але не порушувати кровообігу. Крім цього ролики повинні подобатися дитині. Тому особлива увага потрібно приділити їх дизайну. Велике значення має також виробник виробів. Фахівці радять зупиняти вибір на виробах ведучих брендів, що встигли заслужити поваги багатьох роллерів.

Якісні коники в інтернет-магазині.

Багато молодих батьків віддають перевагу роликовим коникам торгової марки Rollerblade. Сучасні і стильні дитячі ролики Rollerblade spіtfіre відрізняються привабливим дизайном, високою безпекою, надійністю і відмінною якістю. Це модель є базової й ідеально підходить для хлопчиків. У продажі також доступна аналогічна модель особливої комплектації з захистом. Унікальність даних роликів полягає в тім, що вони можуть збільшуватися в міру росту ноги маляти. Такі роликові коники можуть бути максимально збільшені на 4 розміри. В основі даної моделі лежить базовий черевик Spіtfіre. Виконано ці вироби з легких композитних матеріалів, а також дихальних тканин, що чудово відводять вологу. Стильні і надійні роликові коники ведучого бренду подарують вашому маляті безліч приємних емоцій. При покупки роликів не забувайте про безпеку вашої дитини. Вдалих і безпечних покатушек.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: