Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

3 причини вибрати дитячий мовний табір

Збираєтеся вибрати дитячий табір для дитини? Хочете, щоб він не валяв дурня увесь час відпочинку, а одержував нові потрібні знання?

У такому випадку подумайте: а чи не відправити його в мовний табір? Одним з таких установ є Іles Camp. Мовний табір знаходиться на території санаторію Соколец, що у Вінницькій області

Які переваги дає мовний табір для дітей?

  1. Одержання нових знань у процесі гри;
  2. Інноваційні програми для розвитку дитини;
  3. Діючі методи засвоєння матеріалу і для одержання нових знань.

Нудні шкільні підручники і банальне зубріння пускай залишаться осторонь . Мовний табір - місце, де процес засвоєння знання відбувається швидко, без "нудотних зубрінь", що так ненавидять діти.

Що дає Іles Camp своїм гостям?

Світ творчості і легкого пізнання.

У дитячому таборі є місце для радості, творчості і постійного пізнання. Вихователі і педагоги роблять усі, щоб процес засвоєння мови був максимально простим і легким. Тривалість перебування в даному таборі - 14 днів. Це будуть 14 днів, що кожен запам'ятає на все життя. Дитячі табори, подібні цьому, завжди залучали і привертають увагу. А за 4 роки роботи переваги установи змогли оцінити більше 1 500 дітей різного віку (9-16 років).

Постійна робота з носіями мови.

Багато освітніх установ - обитель "синіх панчіх" і академічної мови. Але "жива мова" - непостійне й унікальне явище. Щоб його осягти, необхідно спілкуватися не з викладачами зі стажем роботи більше 30 років. А з тим, хто є носієм мови.

Унікальні відкриття маляти щодня.

Мовний табір для дітей відкриває унікальні програми. Завдяки їхньому використанню іноземна мова стане для дитини "другим рідної". Програма побудована так, щоб розвіяти сумніву, забрати незручність і боязкість при спілкуванні. Ваша дитина буде ще довго згадувати час, проведений тут. А отримані знання придадуться йому в майбутній кар'єрі. Персонал табору (психологи, медичні співробітники і директор) легко розмовляють на українській і російській мовах. Виходить, проблем з комунікацією не буде.

Іles Camp - табір, що пропонує цікаву програму навчання для кожного. Тут усе продумано до кожного дріб'язку спеціально для того, щоб уникнути нудьги, забрати одноманітність. Крім занять, у програму табору включені спеціальні конкурси, спортивні заняття, спілкування в дружньому колі, багато чого інше.

Навчання, пізнання нової мови й активні розваги... Ласкаво просимо.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: