Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Автоматичні гаражні ворота

Розглядаючи гаражні ворота як головний елемент захисту і безпеки приміщення, варто звернути увагу на сучасні автоматичні моделі. Такі пристрої характеризуються підвищеною зручністю і простотою в експлуатації, гарною ізолювальною здатністю і теплоізоляцією. Усі ведучі виробники включають у свій виробничий ряд автоматичні моделі, оскільки вони користаються постійним високим попитом.

Гаражні ворота в Одессе, що пропонує наша компанія, виготовляються європейською фірмою Алютех. Це підприємство є лідером на ринку виробничої галузі цього напрямку в Східній Європі. Перелік продукції дуже широкий - ролетні системи, алюмінієві профільні системи, секційні ворота, комплектувальні і аксесуари. Усі деталі виготовляються на шести виробничих підприємствах в Австрії, Німеччині, Чехії, Росії, Білорусії й Україні. Технологічний процес починається з закупівлі і підготовки сировини і закінчується упакуванням готової продукції. Кожен етап ретельно контролюється. Висока якість вироблених пристроїв підтверджено відповідними сертифікатами і протоколами. Для виробництва гаражних систем використовуються тільки новітні методики і технології, забезпечуючи найвищу якість продукції, що випускається, що відмінно зарекомендувала себе в усьому світі.

Розмаїтість вибору гаражних воріт.

Ознайомитися з асортиментом можна на www.artferrum.com. Більшість клієнтів зупиняють свій вибір саме на автоматичних воротах. Переваги такого типу пристрої безперечні - ви зможете, не додаючи додаткових зусиль, чи відкривати закривати їх, особливо корисним факт дистанційного керування виявляється під час чи дощу снігу. У випадку відсутності електроживлення автоматика легко переводиться в ручний режим.

Наша компанія пропонує автоматичні системи для оснащення розстібних, відкотних, секційних і гаражних полотнин. Ми гарантуємо високий рівень якості і міцності виробів. На кожнім етапі вибору й установки воріт, наш співробітник буде супроводжувати вас, використовуючи свій досвід і знання для підбора потрібної моделі, надасть рекомендації з подальшому відходу. Ціна товару залежить від матеріалу воріт, розмірів, необхідності монтажних і транспортних послуг.

Вибираючи гаражні системи нашої фірми, ви можете бути упевнені в безпеці вашого гаража на довгий час.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: