Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Балканський регіон - вікно в Європу

Стрімко розвивається світ, сьогодні не можна представити без таких послуг, як вантажні перевезення, ще більш важливі сьогодні вантажоперевезення з Балканського регіону. Автотранспорт компанії "Марін-Транс ЛТД" курсує між країнами колишнього Радянського Союзу, займається вантажоперевезеннями в країни Східної Європи, Євросоюзу, а так само держави Балканського регіону. У залежності від побажань замовника вантаж перевізна компанія готова розглянути й інші напрямку.

Свою діяльність міжнародна транспортна компанія здійснює вже протягом двадцяти років, що говорить про її міцні позиції на ринку вантажоперевезень, а так само великому досвіді і професіоналізмі її працівників. Не варто відкидати і роль техніки, що мається в арсеналі організації, її транспортний парк складається з двадцяти трьох машин (95-110м3). Мається і додаткова техніка - це п'ятдесят притягнутих машин. Великий стаж роботи, професіоналізм і наявність універсального транспорту і є головним ядром вантаж перевізної компанії.

Незважаючи на наслідки ще не зовсім затихлої світової кризи "Марін-Транс ЛТД", удається домагатися будь-яких поставлених цілей і це незважаючи на величезні обсяги постійно мінливої інформації, адже приходиться постійно уважно стежити за законами, що стосуються міжнародних транспортувань вантажів.

На даний період часу в транспортуванні вантажів із країн Балканського півострова велика роль приходиться на техніку побутового призначення. Цей напрямок займає лідируючи позиції по вантажообігу даної продукції. Джерелами товарів, що транспортуються, є, як місцеві виготовлювачі, так і регіональні транзитні центри логістики. Так само велика частка випадає і на вантажоперевезення будівельних матеріалів. Ці вантажі часто транспортуються в напрямок Росії.

Офіс компанії знаходиться в болгарському місті Свиленград, на границі таких держав, як Греція, Болгарія і Туреччина, що крім вантажоперевезень дозволяє здійснювати і ще ряд послуг, серед яких:

надання складів під митним контролем;

експедирування вантажів;

оформлення банківської гарантії;

послуги митного брокера.

Сьогодні міжнародні автомобільні перевезення переоцінити досить важко. Адже це питання завжди було актуально, як для наших попередників ще з початку зародження суспільства, так і для сучасного світу, за рухом якого часом важко погнатися.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: