Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Бігові доріжки

Займаємося пробіжкою на біговій доріжці, не відволікаючи від основних справ

Купити бігову доріжкуПрагнення до досконалості і скорення нових вершин - одні з головних тенденцій сучасного світу. Як не можна краще розкриває ці поняття спорт, що сьогодні має високу популярність. І мова йде не про завоювання медалей зірок даної сфери, а про результати людей, яких ставати усе більше, і усі вони націлені вести здоровий спосіб життя. Ну, а заняття спортом, фізичні тренування самі по собі націлені на поліпшення здоров'я. Так, тримати тіло і весь організм у тонусі, бути активним, бадьорим і невразливої перед недугами сьогодні цілком можливо, досить лише відшукати і правильно підібрати необхідний вид тренувань. Однак і ефективність багато в чому може залежати від супутнього спортивного устаткування, серед якого бігова доріжка займає заслужене перше місце. Великий вибір тренажерів ви можете знайти в інтернет-магазині sportdream.

Даний тренажер, мабуть, є найбільш популярним, що зовсім не дивно. Усі тому, що біг і ходьба виступають самим природним видом фізичних вправ. Факт того, що такі заняття можна виконувати, не виходячи з будинку, і навіть не відволікаючи від перегляду захоплювального фільму чи гарячого випуску новин, робить бігову доріжку незамінним тренажером для людей, що тримають своє тіло у формі і знають ціну часу.

Самі агрегати робитися на два типи:

  • механічні бігові доріжки;
  • електричної бігової доріжки.

Механічні - працюють за принципом навантаження вихідної від самої людини. Іншими словами, літа бігової доріжки приводитися в рух за рахунок зусиль самого що займається. Крім цього, такий тренажер не вимагає підключення до електромережі. В електричних агрегатах, навпроти, стрічка рухається за рахунок роботи мотора. Але і це далеко не вся розмаїтість даного виду спортивного устаткування.

Сучасні виробники намагаються йти в ногу з всіма інноваційними технологіями, тим самим постійно поліпшуючи моделі бігових доріжок. Так, в останніх поколіннях тренажерів фахівці зуміли мінімізувати навантаження на коліна, щиколотки і суглоби. Крім цього, деякі з них розроблені з урахуванням користувачів різних вагових категорій. У доповненні до цьому, деякі моделі оснащені великим діапазоном програм, що дозволяють багато в чому різноманітити тренування і зосередитися на визначених результатах. Дизайн і конструкція бігових доріжок також на будь-який смак. Ознайомитися з ще більш детальними характеристиками до кожної моделі можна в інтернет-магазині Спортдрим. Тут точно удасться підібрати бігову доріжку, що відповідає Вашим вимогам.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: