Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Візітніци - стильний і сучасний подарунок до будь-якого свята

Вас запросили на свято і необхідно зробити цікавий презент, що буде потрібний новому власнику, що буде що запам'ятовується і привабливим. З таким питанням Вам потрібно звертатися в наш магазин "Дар'ю" цікавих подарунком і високоякісно сервісу. На сайті Ви зможете знайти найсучасніші і стильні аксесуари, товари для ділових людей і просто красиві речі, без яких не обійтися не одній солідній людині.

Що подарувати жінці?

З вибором подарунка для жінок, ніколи не виникало не яких проблем, тому і зараз ми вам запропонуємо тільки самі дивні і красиві речі для милих дам. Що необхідно жінці? У багатьох відразу виникають у голові посуд, сковорідки, нижня білизна і т.д. Але необхідно бути небагато оригінальніше і придумати, щось новеньке і цікаве, це можуть бути модні і практичні жіночі візітніци, наявність яких, є обов'язковим для кожної сучасної ділової дівчини. Тому що в них можна скласти не тільки візитні картки усі своїх контактних облич, але і кредитні карти і скідочні карти у свої улюблені магазинчики. У такий спосіб у сумочці і гаманці відразу буде порядок і затишок, можна буде без ніяких труднощів знайти, те що потрібно в самий придатний і невідповідний момент. У такий спосіб у вас буде усе більш упорядковані, ви станете більш пунктуальної і виконавчий у всіх питаннях і в бізнесі й у повсякденному особистому житті.

Яким повинний бути презент для солідного чоловіка?

З подарунком для сильної половини населення завжди було проблематичніше. Но і в цьому випадку в нас є рішення. Діловий аксесуар - це просто незамінна річ для наших чоловіків. Тому що вони завжди повинні бути в курсі всіх подій, мати всі необхідні контакти під рукою і керуватися ними в повному обсязі. Тому солідна шкіряна чоловіча візітніца, це саме те що необхідно для чоловіків будь-якого віку і статусу. Тому що чоловіка не такі відкриті і говіркі, як жінки з них тяжче вилучити інформацію, про те, що їм потрібно, чого б вони хотіли і чому ми були ради. Але нам удалося зібрати всі цікаві і зацікавлені товари в нашому Інтернет магазині "Дар'ю" незабутніх і захоплюючи покупок. У розділах цього сайту ви зустрінете усі види ділових аксесуарів - це портмоне, сумки, валізи, візітніци настільні і кишенькові, годинник наручні і настільні, ручки і різні статуетки для офісних столів.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: