Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Вплив масажу на здоров'я і настрій чоловіка

Що уявляють багато хто з нас, почувши фразу "еротичний масаж"? Можливо сюжети з еротичних кінострічок? Чи представляють симпатичних німф із масажних салонів? Томні і ледачі погладжування чи подорож у Таїланд?

Для великого відсотка людей еротичний масаж практично невідома, а тому і необов'язкова складова сексуального життя. Але, якби ці люди знали, як сильно вони помиляються.

Еротичний масаж можна назвати унікальним по числу цілей, що досягаються, а також тому задоволенню і блаженству, яке можна одержати в процесі.

Перед процедурою, у думках багатьох з нас виникають злегка "бурхливі" еротичні картинки, сюжети з фільмів і непристойні дії, але такий масаж є духовним процесом, оскільки фахівець цілком віддає себе тій людині, який він масажує. Якщо в досконалості освоїти даний вид мистецтва, можна стати незабутньою масажисткою і провести чарівну процедуру, що викликає масу захвату, емоцій і приємних відчуттів.

Як впливає еротичний масаж< на організм людини?

Напевно багато хто думають касательно того, що ж нестандартного й унікального може бути в масажі? Звичайне приємне і прозаїчне заняття. Але не всі просто, як може показатися.

Крім того, що за допомогою еротичного масажу Ви можете дарувати й одержувати величезне задоволення, Ви також відкриєте й інші сторони

такий масаж здатний зняти блокування потоку сексуальної енергії;

ніжні і збудливі дотики здатні відбити ті почуття, що випробує партнер, або показати рівень професіоналізму фахівця, що робить його;

за допомогою описуваної процедури можна заповнити недостачу у тактильних відчуттях і дотиках, яких дуже бракує сучасній людині;

еротичний масаж дозволить Вам чи згадати довідатися особливості свого тіла, краще зрозуміти які у Вас чи Вашого партнера потреби.

Особливості обстановки

У кожнім великому населеному пункті, у тому числі й у місті Уфа існують салони, де фахівці здатні зробити еротичний масаж на дуже високому рівні.

Як правило, дана процедура проводиться в оголеному виді, причому без одягу повинний бути як об'єкт масажу, так і фахівець, здійснюваний цей процес. Це говорить про те, що в кімнаті, де він проводиться, повинне бути дуже тепло. Крім цього, можна створити романтичну атмосферу, використовуючи аромомасла, свічі, півморок. Також варто попередньо подбати про площу, на якій буде відбуватися процедура. Це повинно бути досить тверда поверхня і якщо Ви плануєте застосовувати аромомасла, варто подбати про те, щоб захистити ложі від патьоків.

Хоча, якщо еротичний масаж буде виконувати професіонал в одному із салонів, те напевно він знаком із усіма тонкостями і нюансами, тому Вам залишається тільки одержати максимум задоволення, ні про що не задумуючись.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: