Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Вплив феромонов у чистому виді на особисте життя

Як з'ясували вчені, феромони допомагають не тільки дівчинам, але і жінкам клімактеричного віку. Американські дослідники провели клінічні іспити, у яких брали участь 44 жінки постклиматичного віку.

Феромони й особисте життя жінок.

Половині випробуваних пропонувалися парфуми з феромоном Афіна 10-13, що являє собою перероблений екстракт поту з жіночих пахв. Друга половина жінок одержувала плацебо, тобто по суті, пустишку. Кожна жінка весь експеримент повинна була вести щоденник. Приблизно 41% жінок, що застосовувала парфуми з феромонами, відзначили, що в їхньому особистому житті стало набагато більше поцілунків, ласки і інших проявів сексуальної прихильності. У той же самий час поліпшення якості свого особистого життя відзначили тільки 14% жінок, що використовували плацебо.

Феромони в чистому виді.

Феромони також важливі і для чоловіків: ці біологічно активні речовини підвищують привабливість сучасних мачо в очах представниць прекрасної підлоги. Для соблазнения жінок можна використовувати як парфуми і туалетну воду з феромонами, так і купити феромони в чистому виді. Останній варіант є більш предпочительним, тому що феромони в чистому виді являють собою досить концентрована речовина, яку можна додавати не тільки в косметику, але й у воду при купанні у ванною, а також безпосередньо на шкіру.

В інтернет-магазині ви можете придбати препарат з чистим чоловічої феромоном - андростенонуном, і з жіночим феромоном - копулинолом.

Що подобається жінкам у чоловіках? Правильно, мужність, стійкість до труднощів і негод. Про таких чоловіків жінки говорять: "за ним, як за кам'яною стіною". Жінки підсвідомо уловлюють цю здатність представників сильної підлоги і тягнуться до них. Чи варто говорити, що подібні флюїди часто виходять не від "здорових качків", а від хлопців з непримітною зовнішністю. Як же привернути увагу дівчини, що сподобалася, чи жінки, якщо природа вас не нагородила високим рівнем феромонів? Купите в інтернет магазині андростенонум - безвідмовний, як автомат Калашникова, чоловічій половий феромон.

Користатися їм нескладно - потрібно нанести невелика кількість речовини на відкриту ділянку шкіри (наприклад, на шию). Після цього ви відметете, що відношення дам до вас різко поміняється в кращу сторону. І навіть якщо ви не станете другим Казановою, ваше особисте життя наповниться новими яскравими фарбами, приносячи задоволення вам і вашій половій партнерці.

Існують так само і спеціальні чоловічі феромони, наприклад, андростенонум. Відзначимо, що ціна андростенонума вас приємно здивує: флакон обсягом 5 мл коштує 360 гривень, а 1 мл - 80 гривень. Купуючи препарат у більшому упакуванні, ви заощаджуєте цілих 40 гривень. Удачі вам у вашому особистому житті!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: