Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Високофункциональні повноваження кондиціонерів.

Кондиціонером величається домашній електричний пристрій, що служить для зміцнення в приміщенні встановленої температури. Спочатку ці установки проектувалися винятково для заморожування повітря. Згодом виявлялися апарати, здатні й обігрівати кімнати, бажаючи в зимовий період ця функція не ефективна.

При сильних морозах різко падає КПД пристосування, а замерзаючи олія багаторазова збільшує його знос. Підігрів безпереводно трудиться ну майже наприкінці зими і восени, при температурі повітря ззовні в межах - 5...+ 100С. У такій ситуації на будь-який споживаний кіловат електрики агрегат видасть 3 квт тепла. Закони фізики при всім цьому не порушуються, тому що енергія витрачається не на створення тепла, а тільки на його переміщення з вулиці в кімнату. Для зими є моделі з електрообігріванням, що мають усі шанси трудитися як термо пушки.

Крім головних режимів роботи, прогресивні домашні Кондиціонери мають ще небагато додаткових функцій.

1. Вентиляція. Подачу нового повітря здійснюють деякі моделі, у головному канальні. В інших же під терміном "вентиляція" мається на увазі режим, при якому діє винятково вентилятор внутрішнього блоку при відключеному компресорі. Функція вживається для рівномірного розподілу повітря, щоб теплі шари не скапливались під стелею.

2. Осушення повітря. У принципі, будь-який раз, як кондиціонери спліт системи працюють на зниження температури, повітря в деякій мері осушується, тому що волога конденсується на прохолодному теплообміннику, у наслідку чого ж віддаляється через дренажну трубку. У режимі "осушення" морозний силует спрацьовує на саму невисоку температуру, а його вентилятор - на найменші обороти. При усьому при цьому повітря повільно проходить через надзвичайно прохолодний теплообмінник, унаслідок чого ж з нього "вичавлюється" максимум ймовірне чисельність води. Температура повітря при усьому при цьому знижується усього на 1...20С. В окремих моделях реалізована і ще функція змочування.

3. Очищення повітря. Для очищення повітря будинку у внутрішньому блоці перед теплообмінником установлюють фільтри. Домашні Кондиціонери Lessar, Dantex, Hіtachі, Ballu, Electrolux і ін мають мінімум 3 фільтрів - 1 грубої очищення вид металевої сітки, що повторює, і 2 тонкої: вугільний для побіжного знищення ароматів і електростатичний для затримки особливо дрібних часток. 1-ий при забрудненні необхідно промити в теплій воді, 2 і 3-ій - змінні.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: