Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Вибираємо плівку для ламінування

Якщо вам необхідно захистити свої документи, то варто звернути увагу на ламінацію. Ламінація являє собою процес, при якому необхідний документ опечатується спеціальною плівкою для ламінації. Таким чином, удається захистити документи від невеликих механічних впливів, від впливів вологи й інших природних факторів.

Для ламінації використовуються спеціальні пристрої, що працюють по таки просто схемі. Якщо говорити про гарячий ламінацію, то основними конструктивними елементами таких пристроїв є нагрівальні елементи. У процесі ламінування плівка для ламінатора пропускається через ці елементи і нагріваючи надійно опечатує лист паперу. Для того, щоб ламінація виявилася якісної, необхідно використовувати якісну плівку. Виглядає вона як звичайний прозорий лист, виготовлений із пластику. Однак при виборі можуть виникнути деякі складності, тому що на даний момент ринок переповнений матеріалами від різних виробників, що відрізняються між собою розмірами, а також матеріалами, що застосовувалися для виготовлення.

Якщо ви шукаєте самий дешевий варіант, тоді плівка для ламінування, виготовлена з поліпропілену, саме те, що вам потрібно. Однак разом з дешевиною ви одержите деякі істотні недоліки, основним з який є порівняно невеликий термін служби. При ламінуванні такими плівками, поверхня листа виходить глянсової. Проте, такий матеріал є універсальним і може бути використаний практично на всіх сучасних пристроях для ламінування, тому є досить популярним.

Якщо вам не важлива ціна, а найважливішим критерієм вибору є якість, то варто звернути увагу на плівки, що виготовляються з нейлону. Вони використовуються на багато рідше, у порівнянні з поліпропіленовими. Це, у першу чергу, обумовлено досить високою ціною. Багато хто воліють віддати менше засобів, але одержати нижче якість. Такі плівки найбільше підходять для апаратів, у яких застосовується гарячий принцип ламінування. Вони будуть постійно захищати ваші документи. Часто можна зустріти використання нейлонових плівок при захисті дуже тонких матеріалів.

Підібрати і купити плівку для ламінування у Києві можна як у спеціалізованих офісних магазинах, так і в Інтернету. Інтернет-магазин товарів для офісу Офісмен пропонує купити плівку для ламінатора по найбільш вигідних цінах.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: