Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Дарувати враження!

Закохані пари відразу видні навколишніми по особливому сяйву очей, посмішок, поводженню. Ореол любові, щастя світиться над ними і втягує в себе всі навколо. Закохані зауважують тільки один одного, їхній світ наповнений красою, мріями і постійним бажанням дивувати, робити сюрпризи, дарувати позитивні емоції. Подарувати враження - яскраве і незабутнє коханій людині може допомогти здійснити інтернет-магазин Emozzі.

Магазин має у своєму арсеналі велика розмаїтість подарунків-послуг, що зроблять для закоханих пар дійсне свято, виконають їхнього бажання і дадуть заряд незвичайних і сильних емоцій. Послуги на сервіс, надані Emozzі, можна купити відповідно до вибору і перевагам. Інтернет-магазин Emozzі постійно надає нові подарунки, улаштовує конкурси, проводить акції за спеціальними цінами, дає можливість використання покупки подарунка-враження на необмежений період часу сезону. Покупка сертифіката тільки на одну чи кілька послуг, наступне його упакування фірмою в красивий пакет з логотипом Emozzі і доставка клієнту, що дарує, чи прямо, подальша активація послуги замовником - усі складові основного принципу придбання подарунка-враження. Торгова марка "Emozz" це, насамперед висока якість на продукцію, оптимальні ціни і чудове сервісне обслуговування. Подарунки закоханим, сертифікати на послуги, поширюються на Київ, Чернігів, Харків, Дніпропетровськ. Подарунки для закоханих, відповідно до смаків, можна назвати романтичними, екстремальними, релаксаційними, пізнавальними. Наповнені екстримом, адреналіном різні подарунки-емоції повітряних польотів для двох на параплані, літаку, дельтаплані, на повітряній кулі, нічний політ на паратрайкі. Катання на роликах, гонки на картингу, скелелазіння наповнені адреналіном для закоханих, аматорів гострих відчуттів. Закоханим, що мріє покататися і побути удвох на яхті, є послуги прогулянок на різних яхтах (1, 3 години, цілий день).

Романтикою, можливістю побути вдвох в атмосфері приємної музики і східних пахощ наповнена послуга чаювання для двох у чайному клубі. Повне розслаблення, відпочинок і оздоровлення дає послуга масажу. Медяний, тайський, турецький і інший види масажів для двох у масажному салоні створюють неповторні відчуття. Верхівкова їзда, відпочинок в аквапарку, плавання з дельфінами, дайвінг поєднує закоханих, робить їхній відпочинок активним і насиченої. Катання на кониках, сігвей-тест драйв для двох, катання на лижах робить подарунок-послугу можливої й у зимовий час року. Майстер-клас більярда, школа аргентинського танго, заняття йогою здійснюють мрію разом з коханою людиною освоїти цікаве спортивне заняття, навчитися танцювати жагуче танго - танець тіла і любові. Подарунки закоханим - це і відвідування японського ресторану, орендованого тільки для двох із проведенням майстра-класу шеф-кухарем, і фотосесія для двох у професійній студії, і поїздка в лімузині. Подарувати враження коханій людині можна за допомогою послуги спа-курорту одного дня (Італія, Франція, Єгипет, Японія, Індія, Тибет). Салони краси, що влаштовують цю послугу, розробляють програму відвідування спа-курорту, не залишаючи меж Києва. Вона містить у собі спа-процедури обраного курорту. Ідеї фірми, що не висихають, Emozzі роблять подарунки для закоханих самими фантастичними, неповторними і незабутніми.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: