Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Заняття хатха йогою: гарний спосіб привести в гармонічний стан тіло і душу.

Із древніх часів йога розумі складно і несе мудрість, силу і знання. Рідка людина в сучасний час не чув його. Індійське навчання, що мало кому було відоме, тепер одержує усе велику популярність серед простих людей, що завдяки йозі хочуть не усього лише розвиватися, морально рости, зміцнювати своє тіло, але і відшукати сенс життя, що потрібно кожному людині

Бувають різноманітні типи йоги, приміром , хатха йога, аштанга йога, йога для початківців, пауер йога, прасу-йога (йога для вагітних).

Велика увага, важливо приділити такому типу йоги як хатха йога, тому що воно сильно популярно в даний час, тому що йога вправи оздоровлює тіло і дарує бадьорість духу.

Необхідно знати кожному, що важливо проводити заняття йогою під керівництвом професійного тренера. Тільки тренер пояснить асани, методики подиху і буде спостерігати за вашим станом здоров'я на тренуваннях.

Якщо надумали займатися, те щонайкраще підійде хатха йога для початківців, що дозволяє освоїти неважкі асаны. Принципом занять йогою є поступові навантаження на м'язи. Хатха йога дає можливість виконувати тільки такі асани, і розтяжки, що тіло має можливість виконувати на тренуваннях. Через якийсь час Ви зумієте виконувати і перейти вже на інший рівень, де заняття йогою київ будуть більш складними, але ви зможете їх робити без труднощів. Принцип йоги для початківців: людське тіло повинне виконувати лише те, що може.

Позитивні моменти хатха йога полягають у тому, що така йога прекрасно підходить вагітним. З якої причини хатха йога потрібна вагітним? Заняття йогою в Києві для вагітних має на увазі під собою ефективний комплекс вправ - фізичних і дихальних. Отже, під час пологів зменшується біль і зменшують тривалість пологів. Плюс до цього, за допомогою занять йогою у вагітних стабілізується моральне і психологічне здоров'я, що відмінно впливає не тільки на стан жінки і майбутнього маляти, але і на відношення з навколишнім світом.

Окремим особняком для жінок знаходиться йога для схуднення. Кожна марить мати гарну фігуру і з цієї причини відправляються на заняття спортом. Але мало яка жінка пам'ятає про те, що спортивні заняття працюють не з усіма м'язами. У теж час йога змушує працювати цілком тіло. Важливо, почавши займатися йогою потрібно правильно харчуватися. Тільки збалансоване харчування відновлює обмін речовин в організмі, а виконання асанов підтягує м'яза тіла.

Йога ефективна, вона рятує людей від постійного нервового роздратування, дозволяє знайти зміст життя.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: