Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочивати просто і з задоволенням.

На початку ХХ століття брати Райт побудували перший літальний апарат, що зміг піднятися в повітря. Тоді він пролетів всього 260 метрів за 59 секунд. Але на той час цей політ став сенсацією, тим поштовхом, що надав руху машині літакобудування. Навряд чи брати Райт могли представити, що вже через сто років щодня будуть відбуватися тисячі і тисячі польотів по усьому світі. Зараз кожен бажаючий має можливість оплатити зручне місце в літаку і за максимально короткий час перенестися в будь-яку крапку земної кулі, у командирування, чи, наприклад, на відпочинок у Болгарії.

Самим доступним і швидким способом замовити авіаквитки є онлайн-бронювання. Ви можете вибрати потрібну авіакомпанію, цілком скласти тур і навіть вибрати придатне місце в літаку, не виходячи з вашої кімнати! Ще ніколи планування відпочинку не було таким комфортним. Існуючи зараз системи, що обслуговують бронювання авіаквитків onlіne, надають найширші можливості при організації поїздки. Для бронювання авіаквитків потрібно виконати кілька нескладних дій, що зажадають у цілому всього 5-10 хвилин вашого часу. Насамперед заповнюється форма онлайн-бронювання, у якій вам знадобиться указати свої паспортні дані, контактну інформацію і бажані параметри поїздки. Після цього всі подальші операції виконуються консультантами чи авіакомпанії турагентства - розраховується вартість поїздки, підбираються придатні варіанти. Забронювавши місця на сайті, ви автоматично одержуєте електронний квиток - квиток, що неможливо втратити!

Якщо у вас виникли питання при бронюванні, на них готові відповісти консультанти авіакомпаній і турагентств. Ви завжди маєте можливість подзвонити в офіс, і на кожен цікавіший ваше питання буде дана докладна і доступна відповідь. Тим більше, що часто на сайтах для спрощення процедури бронювання багато подробиць опускаються. Консультант, спілкуючись з вами, допоможе вам побачити загальну картину, укаже на визначені тонкості і моменти, яким варто приділити підвищена увага. При бронюванні онлайн усе продумано для вашого задоволення і гарного настрою!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: