Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Чим зайнятися на море.

Відпочинок на море - улюблений вид відпочинку російських і іноземних туристів. Але іноді просто валятися на пляжі стає нудно, і хочеться нових розваг.

Незважаючи на розвиток Інтернету і створення сайтів, присвячених турам на морські узбережжя в такій кількості, що складно вибрати, яким же пропозицією скористатися, оригінальних розваг пропонується дуже мало. Тим часом поїздка на море може перетворитися з пересічного відвідування пляжу і дискотек у розважальну подорож з купою нових вражень.

Щоб ваша поїздка перестала здаватися нудної й одноманітний, варто сполучати пляж і купання в море з різними екскурсіями. Причому, можна, як скористатися послугами агентства місцевих гідів, чи так і самостійним вивченням околиць. Адже, приїжджаючи подивитися інше місто, ви не сидите цілими днями в готелі, а оглядаєте його визначної пам'ятки, так чому ж морська подорож повинна стати виключенням із правил? Розвага на море можуть бути самими різними. Якщо, скажемо, говорити про Чорне море, то це можуть бути невеликі походи в гори. Адже гори - це те, чого ви вже не зустрінете в наших містах середньої смуги Росії. Від моці гір віє стародавністю і волею. Коштуючи на вершині, можна відчути себе на даху світу, спостерігаючи за польотом орлів унизу.

Крім того, у будь-якому районі є пам'ятники древньої старовини. Наприклад, це дольмени - залишки древньої цивілізації. Це не тільки цікаві спорудження, що побудовані тисячі років тому, але і місця сили, біля яких можна зайнятися медитацією і набратися позитивної енергії.

Ще однією природною дивиною, на яку обов'язково варто глянути, є водоспади. Не даремно говорять, що можна вічно дивитися на палаючий вогонь і поточну воду. А чи річка бурхливий струмок, що обрушується з вершини скелі, утворити вигадливі завихрення - це відмінний спосіб одержати нові враження і привезти додому фотографії, що не соромно буде показати друзям. Звичайно, створення Інтернет магазина у наш час дає можливість придбати будь-як сувеніри далеких країн, не виходячи з власної квартири.  Але речі, що ви доглянули і любовно вибрали у своїй поїздці, уже стають не просто річчю, а пам'яттю, зв'язаної із сотнею приємних спогадів. Тому варто залишити деяка кількість грошей і в останні дні пройтися по сувенірних крамницях, вибравши щось цікаве собі й у подарунок друзям. Крім того, сувенірами можуть стати цікаві камені, знайдені на чи пляжі гілочки місцевих дерев, що не ростуть у нашій смузі.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: