Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

День народження в Підмосков'я.

Ви не знаєте, як провести черговий день народження? Зламали голову, що ж приготувати, і де потім розмістити гостей? Сьогодні дуже просто можна зняти котедж (Підмосков'я особливо добре підходить для цього), і велика частина проблем відпаде сама собою. Добратися до місця відпочинку дуже легко можна на машині, витративши на це всього годин-півтора. До Вашого приїзду усі вже буде готово: лазня буде топитися, стіл накритий, ліжка застелені чистою білизною, по Вашому побажанню будинок буде святково прикрашений. Вам, як імениннику, буде необхідно вирішити тільки два питання, що надягти і кого покликати. Все інше вже не Вашої проблеми. Відпочивши з дороги, Ви зможете зробити екскурсію по мальовничих околицях, викупатися в ставку, якщо буде літо, чи повалятися в чистих і глибоких заметах, яких точно не знайти в місті. Буде дуже здорово, якщо хазяїн будинку погодиться скласти Вам компанію, вуж він-те точно знає, на що отут можна подивитися.

Повернувши додому, Ви зможете посмажити м'ясо у внутрішньому дворику, а потім усі разом піти в розігріту лазню і попаритися там дійсними віниками. Після лазні добре випити трав'яного чаю з медом, він усіх розслабить і подарує ніч міцного і здорового сну. Відпочинок у Підмосков'я на вихідні, особливо якщо на ці дні випадає день Вашого народження, подарує Вам масу радості і приємних, напівзабутих відчуттів. На другий день можна піти в ліс за чи ягодами пролісками, у залежності від часу року, чи позагоряти, незалежно від того ніжне весняне, м'яке осіннє чи яскраве літнє сонце Вам світить. Якщо наберете в лісі багато ягід - зварите будинку варення і роздасте потім усім гостям на пам'ять, щоб темними і холодними зимовими вечорами вони згадували про Вас.

У Ваш день народження Ви можете взяти із собою за місто диджея чи ведучого, котрі будуть весь вечір розважати Вас і Ваші гості піснями, танцями і веселими конкурсами. А якщо на святі буде присутній професійний чи фотограф відеооператор, цей день завжди можна буде згадати, пролистав чи фотоальбом уключивши відеозапис. Якщо Ви хочете зробити собі свято на день народження, але не хочете витрачати багато грошей, пройдіться по спеціалізованих агентствах. Багато хто з них сьогодні пропонують недорогий відпочинок у Підмосков'я. Звичайно це різного роду пансіонати і санаторії, сервіс у який дозволить Вам забути про домашні обов'язки і турботи. При бажанні відпочинок можна сполучити з турботою про красу і здоров'я, у санаторіях пропонується величезний спектр послуг, що вилікують будь-які захворювання і збережуть молодість і красу. Підмосков'я - це доступний усім високий рівень відпочинку!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: