Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Гірські лижі - задоволення не з дешевих.

В останні роки серед шанувальників гірськолижного спорту стає усе більше росіян. Основна причина в тім, що улітку вибір розваг отже великий, а чим зайнятися узимку, де відпочити, особливо, якщо відпустка випала на зиму? Так не хочеться проводити його будинку. Отут і приходять на допомогу гірськолижні курорти. Вибір зимових курортів різноманітний. Хтось з росіян віддає перевагу чистій екології Чорногорії, комусь по душі Америка, багато петербуржців вибирають Фінляндію, тому що вона територіально ближче, деяким подобається богемна Франція, гірськолижні тури у Швейцарські Альпи особливо популярні серед забезпечених російських громадян. Причому самі багаті збираються на курорті Санто-Моріц. Крім Санто-Моріца є і більш дорогі місця у Швейцарії - Церматт, Кран Монтана, Давос.

Зібралися їхати в альпійські гори і не потурбувалися про номер у готелі заздалегідь - не розраховуйте знайти вільні місця в готелях. Навіть у листопаду бронювати номера вже пізно, а в грудні взагалі даремно. Залишається тільки знімати дорогі апартаменти, доступні не кожному. От зразкові розцінки на проживання на французьких курортах. Скромні апартаменти в Куршавеле (самий престижний курорт Франції на висоті 1850 метрів) - невелика кімната з непристойно маленьким санвузлом - від 350 євро за добу, а стандартний номер в отеленні - близько 1000 євро за добу. А от проживання на австрійських гірськолижних курортах складе в середньому 40 доларів у добу. І за ці гроші ви одержите гарні двох чи трикімнатних апартаментів з кухнею. Гірськолижні курорти у Швейцарії, а саме в Церматте порадують апартаментами чотиризіркового рівня в середньому за 3000 євро за тиждень. Але далеко не кожен росіянин може собі дозволити провести відпустку на одному з фешенебельних курортів. На вашу удачу є більш скромні маршрути гірськолижного відпочинку, що анітрошки не уступають по природній красі і рівню сервісу. Дуже улюблена нашими співвітчизниками країна Чорногорія, що включає два курорти - Жаблик і Калашін. Двокімнатні апартаменти в Чорногорії коштують від 35 євро, а поїздка в середньому обійдеться від 600 євро з людини. Також недороге проживання на маловідомому серед росіян курорті Яхоріно в Боснії-Герцеговині, для відпочинку на який навіть віза не потрібно, а лижний сезон триває 175 днів в рік.

Іншими менш розкрученими, чим альпійські гірськолижні курорти є країни Східної Європи - Словаччина, Словенія, Чехія, Польща, Румунія, Болгарія, гірськолижні тури, у яких доступні населенню із середнім статком. У будь-якому випадку вибір місця відпочинку залежить від ваших переваг і бюджету.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: