Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Куди поїхати відпочивати з Білорусії.

Знаходячись у Республіці Білорусь, кожний, як і в будь-якій іншій країні, задумується про місце проведення чергової відпустки. У Білорусі мається маса прекрасно обладнаних санаторіїв і туристичних баз з розвитий інфраструктурою. Тут можна не тільки відпочити в лоно природи, але і зайнятися своїм здоров'ям. Єдиним мінусом є те, що відпочинок у Білорусі по вартості буде порівнянний з тим же відпочинком на море. А, як часто буває, нас тягне туди, де ми рідко виявляємося. От і виходить, що велика частина, особливо молодь і родини, намагаються провести свою відпустку на море.

Республіка Білорусь має двосторонні відносини і домовленості з багатьма нині популярними країнами і курортами, прикладом можуть служити екскурсійні тури в Туреччину. Тому, часто відправляючись у відпустку, вам навіть не треба заздалегідь піклуватися про відкриття візи, усі робиться на місці в аеропорті. Однак це інформацію варто заздалегідь уточнити у свого туроператора.

До речі, екскурсійні тури в Туреччину з Білорусі сьогодні дуже популярні. Ця країна характеризується гармонічним сполученням добре якості обслуговування, розвитий інфраструктурою, і помірними при цьому розцінками. Екскурсійні тури в Туреччину дарують туристам з різних країн світу море можливостей по проведенню якісного, цікавого відпочинку з масою пригод і яскравих емоцій.

Небагато іншим покажеться туристам відпочинок у Болгарії. Він більш спокійний, помірний і прекрасно пасує дітям. Між іншим, він дуже схожий з турами в Хорватію. Обидві країни володіють прекрасним м'яким кліматом. Відпочинок у Болгарії здійснюється переважно на чорноморському узбережжі. Тут і білосніжні пляжі, що простягнулися на сотні кілометрів, і скелясті устья рік, і мальовничі ліси і пагорби - загалом, усі те, що гарантує якісний і корисний для здоров'я відпочинок. Завдяки помірній солоності моря, і прекрасному мікроклімату на узбережжя - відпочинок у Болгарії ідеально підходить для маленьких дітей, які не варто везти в жаркі південні країни.

Тури в Хорватію сьогодні користаються не меншою популярністю. Ця країна по праву вважається однієї з кращих у Європі для проведення корисного для здоров'я відпочинку. Не даром ЮНЕСКО котрий рік дарує Блакитний прапор для хорватського узбережжя, тому що воно на Середземному морі вважається одним із самих чистих. Тури в Хорватію - це свято для душі і тіла, і ні в якому разі не коштує ім пренебрегати.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: