Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Мої враження про відпочинок у готелі Зеленогорье.

Після весілля ми з чоловіком вирішили улаштувати собі весільну подорож. Я мріяла про золоті піски Болгарії, а чоловік про узбережжя Анталії. Але, на жаль, нашим планам не було призначено збутися. У предсвадебной суєті я забула зробити собі закордонний паспорт, а тепер треба було б багато часу, адже ще треба було змінювати звичайний паспорт, у зв'язку зі зміною прізвища. До кінця відпустки залишався тиждень, але я залишила всієї думки про відпочинок. Але мій коханий чоловік не здався, запропонував відпочинок з дітьми у Криму і наступного дня сказав, що зарезервував номер у готелі в Криму, а точніше в Зеленогорье. Чесно говорячи, хоча я і прожила все життя в Україні, але далі Одеси не була, відпочинок у Криму раніш не визнавала і про Зеленогорье ніколи не чулася.

Перед поїздкою вирішила глянути в Інтернету, де саме знаходитися Зеленогорье. Виявилося, що Зеленогорье - це маленьке селище, що знаходиться в передгір'ях плато Караби, у Південно-Східному Криму, між селищем Приветное і Судаком. Також мені видало інформації, що це селище знаходиться на висоті 350 метрів над рівнем моря. Інформація мені сподобалася, тому що не тільки в Криму, а й у горах я теж не була.

Коли ми приїхали у відпочинок з дітьми у Крим, мене вразила краса цього місця. Оточений горами і утопаючи у смарагдовій зелені, селище здавався раєм на Землі. А повітря, насичений запахом ялівці, сосни і трав, кружляв голову після повітря загазованого мегаполіса.

Готель, у якій ми оселилися, називалося "Золоте теля" і чесно говорячи, також мене здивувала - своїми розмірами. Готель являв собою двоповерховий будинок, побудований у незвичному для мене стилі (як пізніше я довідалася, стиль був традиційний кримський), з терасами і невеликою кількістю номерів. Як виявилося згодом, жити в маленькому готелі саме задоволення, мало сусідів по номерах, можна вільно поплавати в басейні без напливу відпочиваючих, спокійно, немає ніякої метушні.

Поруч з готелем є гірське озеро з чистої, як сльоза, водою і гірська ущелина Панагія. Ми були з чоловіком у цій ущелині, там, як і скрізь у Зеленогорье, краса невимовна. По порогах гір скачується вода, що переросте у водоспад. А потім цей гірський водоспад починає тихо пекти свою вічну пісню.

До пляжу від готелю небагато далеченько, можна скористатися автомобілем, але я не раджу цього робити. Заповідна зона, у якій знаходитися Зеленогорье, коштує того, що пройтися по ній і подивитися це чудо природи. Сам пляж гравійна-гальковий і тягнеться на достатньо велику відстань. Вода там чиста, як алмаз, і тепла, як парне молоко. Так, відпочинок у Криму - це щось...

Ні коли не пошкодую, що у весільну подорож відправилася в Крим. Тепер завжди з чоловіком, а коли з'являтися діти, то будемо відпочинок у Криму з дітьми.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: