Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

KAZANTІP - Жовтогаряча Республіка Щастя.

Казантип - це сама приголомшлива, неймовірна, радісна й абсолютно унікальна у своєму роді вечірка тривалістю цілодобово шість тижнів підряд! На території цього гігантського магніту для клабберов, тусовщіков, (а також просто охочих погрітися в променях жовтогарячого сонця і зарядитися позитивом) знаходиться десяток вигадливо оформлених клубів, безліч ресторанів і барів під відкритим небом. Республіка Щастя - це закрита територія на кращих кримських пляжах України, з одним входом і виходом, у якої є не тільки власна митниця, але навіть свій уряд із президентом-засновником (Микита Перший є першим і неповторним президентом чудової республіки, який він уміло керує вже 16 рік) зі своїми міністрами, (міністрами щастя, зримим і уявлюваного, міністром закордонних справ, міністрами музики, танців і рейва). Казантип 2010 стартував з 28 липня, і радував всіх представників Великого Народу по 25 серпня включно. Пройти "митний контроль" зможуть тільки щасливі власники "візи" - пластикової картки, що протягом усього перебування на фестивалі також є пропуском для відвідування всіх заходів Республіки Z. Придбати її можна на території Казантипу - у 2009 році вартість "квитка щастя" склала близько 190 $. Перед оформленням візи, майбутніх представників населення Жовтогарячої Республіки фотографують, і охорона спостерігає їхніх фото на моніторах при кожнім перетинанні границі.

Кожне літо Казантип розкриває стулки воріт своєї митниці для декількох сотень тисяч людей. Республіка з кожним минулим роком розширюється й удосконалиться. За кілька минулого років найгучнішою новиною стало відкриття нового танцпола Марс, по площі складового біля половини колишньої території. Пересуватися на Марсі приходиться по високих металевих мостах, де на поруч акуратно улаштувалися метагалактичні тарілки. Створюється відчуття, начебто і справді потрапив на іншу планету - навколо магазини у формі НЛО, дивного виду намети, космічні танцполы, величезні металеві динозаври, ракети, що приземлилися на пляжі, і безліч інших дивних речей.

У Жовтогарячій республіці завжди була безліч людей, що з абсолютно всього що відбувається можуть зробити як кіно, так і цирк. Так що Казантип 2010 цим летом подарує всім бажаючим можливість регулярно дивитися своєрідні новини Республіки Z - "Казантипские Хроніки", перший випуск яких, між іншим, уже представлений до ознайомлення на офіційному сайте фестивалю. Додатково на території ще є камери Прямого Включення, що дають представлення про, що відбувається з висоти сходів головного танцпола, де тепер ще і розміщений таймер зворотного відліку. За час існування Казантип перетворився з невеликого вуличного фестивалю-параду для серферов у саму масштабну техно і хаус вечірку у світі, зі своїми традиціями і духом, у своєрідну міні-державу, де день і ніч безперервно слухаючи музику, танцюючи і зав'язуючи знайомства, усі дотримують головний постулат Республіки Щастье - одержати максимум задоволення! Але що отут розповідати - пакуйте валізи і поспішаєте на зустріч з Жовтогарячим Щастям!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: