Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Настільний теніс - улюблена гра в усьому світі!

Настільний теніс належить до однієї із самих древніх прикладних ігор. Сучасні історики знайшли записи, що згадують цю гру часів Древньої Греції і Старого Рима. Культура греків мала сильний вплив на римлян. Вираження Гораціо: "Якщо Ви утомилися про т римських ігор, так грайте в ті ігри, що були в Греції, з м'ячем".

Ніхто, щоправда, з істориків точно не установив, відкіля відбулася гра, настільний теніс, говорять навіть, що вона має, свої корені або азіатські країни, і також висувається версії про батьківщину "малого" тенісу Великобританія. У континентальній Європі у Франції, Італії, Іспанії на початку XVІ століття стали популярними настільні ігри, що мали загальні риси і правила гри із сучасним настільним тенісом.

Удосконалені правила гри "малого" тенісу які дійшли і до наших днів були записані англійцем Вальтером Клонтоном, Правда спочатку гра називалася "сферистика", пізніше "лаун-теніс". Дві дерев'яні ракетки, сітка-перегородка, і маленький мячик от перерахований весь інвентар для гри в настільний теніс. Не тільки серед англійської молоді ця гра завоювала величезну популярність, але також і серед членів заможних родин Англії. І замість "лаун-теніс" почали називати гру "пінг-понг", у перекладі дослівно - звук удару м'яча об стіл. У Великобританії, чоловіка грали в смокінгах, жінки в платтях. Ставили разом два кухонних столи і перекидали м'яч, причому гра велася до 30 очків. Можливо, тому і висувається версія, що родоначальником настільного тенісу є Англія.

Нову популярність приніс "малому" тенісу наприкінці 19 сторіччя. Англійський інженер Джеймс Гибс, подарувавши аматорам гри целулоїдний м'яч. З цього моменту почав удосконалитися й інвентар, ракетки робили з фанери, та й ручки стали коротше. Зверху на фанеру для зменшення швидкості польоту целулоїдного мячика, стали наклеювати тонкий шар гуми.

Перше згадування про офіційні змагання з настільного тенісу записано в 1900 році, боротьба велася за звання чемпіона Лондона. У Росії ж перше згадування про гру з'явилося в журналі "Нива" у самому кінці дев'ятнадцятого століття. У статті пишеться "пінг-понг рекомендується як заміна домашньої гімнастики, у яку можуть грати дорослі, а також і діти". Дійсна популярність прийшла настільному тенісу в Радянському Союзі в 1927 році, завдяки робітником, з Великобританії часто гостили в нас у країні.

Після закінчення Великої Вітчизняної війни, у СРСР з'явилася в Московському комітеті фізкультури і спорту перша офіційна секція настільного тенісу, а в 1948 правила гри в нашій країні приведені у відповідність до міжнародних стандартів. Тобто минулого прийняті стандарти столу, розміри і висота сітки, розмітка.

У світі нараховується в даний час біля тридцяти мільйонів спортсменів - аматорів гри в настільний теніс, від такої добре рухливої гри, кожен граючий одержує не тільки гарне самопочуття, і розвиває координацію рухів, швидкість, витривалість, але і знаходить дійсне здоров'я. Перекидати м'ячик по тенісному столі через сітку, доставляє Вам суцільне задоволення. Вважаю, з нами погодяться усі, хто хоч раз грав у цю захоплюючу гру. Правда, коли спостерігаєш за з боку за грою, то здається, що в цьому ні, нічого складного.

Але коли сам береш у руку тенісну ракетку, розумієш, для того що б справитися з цією неслухняною маленькою пластмасовою кулькою необхідно мати гарну координацію руху, і хоч якісь навички керування ракеткою. Навіть лікарі офтальмологи рекомендують грати в настільний теніс тим людям, у яких є проблеми з зором. Адже нашим очам приходиться стежити за м'ячем, змінюючи різкість і діафрагму, при цьому добре розробляється головний очний м'яз, що відповідає за хрусталики наших очей, при цьому знижується імовірність захворювання короткозорості і далекозорості.

А почати грати в настільний теніс Ви можете в будь-якому віці. Як і будь-який спорт теніс вимагає бажання і часу. Ваша ж дитина, онук, пристрастившись до гри, буде вдячний Вам за чудово проведений час, Ви ж у свою чергу, не будете переживати, що дитя валандається по вулицях.

Міцного Вам здоров'я!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: