Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок на море - застава здоров'я!

Приїжджаючи на відпочинок до моря наш організм спустошений і подавлений, але варто провести тут пари днів, як настрій піднімається, заряд бадьорості додається, з'являється життєвий оптимізм. У цьому місці завжди є затишні будиночки, зроблені з матеріалу, що нагадує сендвіч панелі, де можна усамітнитися і забути про всю міську суєту.

Морське повітря приводить до очищення легень, подих ставати вільним, організм наповняється силами й енергією. Секрет морського повітря - це його насиченість, так називаними, аэро-витаминами. Також морська вода у виді дрібних часток розпорошується в повітрі і, потрапляючи в дихальні шляхи, воложать їхню слизувату оболонку і збагачують організм корисними речовинами. Тому перебування на морському березі тільки сприятливо позначається на здоров'я.

Ще одним позитивним фактором на морі є сонячне світло. Сонячні ванни в цілому сприятливо позначаються на всьому організмі, однак варто строго контролювати світлове дозування. Самим оптимальним часом для перебування на пляжі, цей час до 11 і після 17 годин.

Перебування на сонце в обідній час дуже небезпечно, тому що є велика імовірність одержати чи опік тепловий удар. Великою оманою вважається думка про те, що якщо небо затягнуте хмарами, то тіло чи не загоряє цей процес протікає набагато повільніше. Дана думка помилкова, тому що 80-90% ультрафіолету при цьому все-таки проходить. Для захисту від такого роду небезпек можна сховатися в якому-небудь приміщенні, бистровозводимі будинки тут для цього також передбачені.

Додамо до того ж, що морська вода ще один з помічників підтримки здоров'я. Вона є власницею антибактеріальних, заспокійливих і властивостей, що розсмоктують. Вона впливає на серцево-судинну систему, поліпшує процес сну, насичує тіло мінералами і мікроелементами. Крім цього, вона має косметичні властивості. Застосовуючи лікувальну, морську воду ми очищаємо і харчуємо клітки шкіри, стимулюємо регенерацію тканин, зміцнюємо волосся і нігті. Отже, можна зробити висновок про те, що відпочинок на морському узбережжі є незамінним засобом для лікування багатьох хвороб.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: