Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в Іспанії.

Якщо, ви вибрали для свого відпочинку країну Іспанію, ми вам повинні повідомити, що ця країна дивна і різнобічна, у якої мається багата історія і культура, що зберігає традиції стародавності. На всій береговій території країни маються курорти, що відкриваються в середині травня і закриваються наприкінці жовтня.

У цій країні, для гарного відпочинку маються готелі для проживання туристів різних розрядів і всі умови для плідного відпочинку. Тут маються добре оснащені пляжі, підкріпитися можна в різних ресторанчиках, пабах і кафе. На ваше бажання можна зробити прогулянку на чи конях подивитися кориду і фламінго.

У цій країні є багато бадег, де можна спробувати знамениті іспанські вина. Для розваг маються аквапарки, різні атракціони, а для тих, хто любить спорт, тут можна поплавати під чи водою віндсерфінгу, маються також полючи для гольфу.

Для туристів організуються екскурсії в такі міста Іспанії, як Аліканте, Валенсія і Барселона.

У цій країні прекрасний клімат, що сприяє відмінному відпочинку, тому що тут зроблені довгі пляжі, кипить бурхливе життя, багато історичних пам'ятників. Цю країну відвідують щороку до 40 мільйонів гостей.

Іспанію оточує Середземне море, а так воно в них чисте, то сюди з'їжджається багато туристів, в основному з Європи, відвідують її і громадяни з нашої країни. Приїхавши в цю країну, ви відчуєте доброзичливість з боку іспанців, що дуже ради гостям. У цій країні вам буде, що побачити і ви залишитеся, задоволені, тому що відвідали її і познайомилися з їхнім доброзичливим народом, і все це залишиться на все життя. Якщо ви здобуваєте тури в Іспанію, те тут можна не тільки відпочити, але і познайомитися з її культурою, а також подивитися історичні пам'ятники. В усіх містах вам покажуть різноманітні пам'ятники стародавності, музеї і замки. Тут писав свої утвори Сервантес, звідси він брав свої сюжети у своїх знаменитих романах. Отут затворів відомий Сальвадор Дали, що намалював прекрасні картини.

Іспанія знаходиться між двох релігій: ісламу і християнства і це залишає свій слід у ній, які можна тут подивитися.

У країні вирощують виноград, що розсаджений на всій території, з нього роблять чудесні вина, тому для аматорів не міцних напоїв тут роздолля, тому що у великих містах вино можна купити на кожнім куті. Для аматорів іспанської кухні надаються самі вишукані страви, зроблені на іспанський лад.

Для тих, хто збирається їхати в Іспанію, треба звертатися в туристичні агентства, що маються в містах Росії, чи зайти в Інтернет і знайти ці агентства там.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: