Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Правила поведінки в лісі.

Чи знаєте ви, що таке Селигер? Ні? Тоді введіть запит "Селигер відпочинок". Будь-яка пошукова машина видасть вам величезна кількість корисної інформації про це озеро.

Екологічно чистий район знаходиться на границі Новгородської і Тверской області. Щороку сюди приїжджають москвичі і петербуржці, що утомилися від суєти і шуму. Площа озера складає більш двох тисяч квадратних кілометрів. Усього в Селигер упадають сто шість річечок, а випливає тільки одна. Найбільший острів озера зветься Хачин. У числі культурної спадщини - стародавній православний монастир. Усе це ви з легкістю можете прочитати в Інтернет, а тепер ми перейдемо до того, що вам доведеться освоювати самостійно.

Селигер оточений змішаним лісом. Як і будь-який, навіть цілком знайомий ліс, цей є джерелом небезпеки. У ньому водяться хижі тварини: ведмеді, вовки і лисиці. Тому необхідно дотримувати елементарні міри обережності.

По-перше, не випускайте з полючи зору дітей. Малята завжди норовлять утекти і сховатися. Тому найкраще, якщо з маленькими завжди буде хтось дорослий.

По-друге, якщо ви відправляєтеся на екскурсію, не відставайте від чи групи попросите, щоб вас почекали. Заблудитися в лісі здатні не тільки діти, але і дорослі.

По-третє, не купайте в озері, якщо не знаєте нічого про це місце. Для купання на Селигере передбачені спеціальні місця, де неглибоко і чисто. На незнайомому ж для вас ділянці під водою можуть бути розташовані камені, корчі й інші тверді предмети. До того ж в озері водяться щуки, що є хижачками. Не думаю, що ви захочете, щоб вами поласували щуки.

Комфортабельний готель Селигер завжди рад туристам. Для великих і маленьких мандрівників підготовлені комфортабельні номери з усіма зручностями. Відпочинок на природі не обов'язково повинний бути відірваний від цивілізації - вважають власники готелів, тому в кожнім номері мається телевізор. Хоча дивитися його буде зовсім ніколи.

Поруч з готелями завжди розташовуються стоянки для машин. По периметрі простір освітлений електричним світлом. У тому випадку, якщо ви відпочиваєте в наметовому таборі, не забувайте про наступні речі:

Розводити багаття найкраще на підготовленій для цього площадці. Для багаття необхідно вибирати сухий чи хмиз опалі гілки. Не слід рубати дерева Селигера. У противному випадку вам і вашим дітям наступного разу ніде буде відпочивати.

На ніч найкраще намазатися яким-небудь діючим засобом від комах. Якщо, звичайно ж, ви не хочете стати їжею жадібних кровососів.

Після того, як ви зберете намети і речі, огляньтеся. Обов'язково згасите багаття. За даними статистики від непогашених багать щорічно вигорає до двохсот кубометрів лісу.

Усі ці правила не складні, тому ви легко зможете всі їх виконати. У цьому випадку ваш відпочинок стане по-справжньому чарівним.

Тури на Селигер можна придбати в будь-якім туристичному агентстві. Довідайтеся, які фірми розташовуються поруч свами.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: