Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Природа Єгипту.

Сонце і тепло панують у Єгипті практично цілий рік. Опади випадають тут досить рідко, і бувають, як правило, короткочасними. У денний час повітря прогрівається до 30 і більш градусів. У зимові місяці вітер підсилюється, стає рвучким, через це може з'явитися відчуття холоду. У такі періоди варто побоюватися сонячних опіків. Саме завдяки рвучким вітрам, сильна жара на Червоному морі переноситься досить легко. Температура в море звичайно складає від 18 до 25 градусів.

Прибувши в Єгипет, протягом перших днів постарайтеся уникати тривалого контакту з прямими сонячними променями, щоб не зіпсувати свій подальший відпочинок. Для тривалих подорожей вибирайте бавовняний одяг, що покриває відкриті частини тіла, інакше обгорите. На вечірню прогулянку краще прихопити із собою чи светр легку куртку - вона не буде зайвої, тому що ввечері в Єгипті стає досить прохолодно.

Прекрасне Червоне море, повне приємних несподіванок, а також сухий і теплий клімат країни, розташовують приємному відпочинку У Хургаді повітря більш прохолодний, ніж на курорті Шарм Ель Шейх, тому що він не захищений горами від вітрів. Температура повітря і води в Шарм Ель Шейху тримається на 2 - 3 градуси вище, ніж у Хургаді. Легкий морський бриз, що дує з моря, створює на курортах відчуття постійної свіжості. Середня температура повітря в Шарм Ель Шейху складає 26 градусів, води - 24 градуса

Незвіданих стежок і неходжених стежок на території Єгипту величезна кількість. Досить хоча б небагато понаблюдати за Червоним морем, його неповторною красою і зрозуміти, що це море не схоже на жодне інше. Його води і мешканці досить незвичайні для жителів нашої країни.

Чим же Червоне море залучає туристів? У Єгипті ви можете знайти безліч фірм, що займаються дайвінгом. У них вам нададуть необхідне спорядження, а також інструктора. Для ознайомлення підвідних крас Червоного моря не обов'язково бути досвідченим дайвінгом. Вам досить знати, як правильно користатися трубкою і маскою. Більшість коралових рифів розташовані на глибині 0,5 - 1 метра. Так що добратися до них буде не так вуж і складно.

Приїхавши в Єгипет, ви не пошкодуєте, що відвідали цю таємничу, і в той же час привітну країну. Єгипет - це незвичайне місце, що щорічно надить до себе величезна кількість туристів із усіх куточків нашої планети. Відпочинок тут запам'ятатися вам надовго. Єгипет ще довго буде жити у ваших спогадах.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: