Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Ресторан банкетний зал проведення банкетів в Одеській області на курорті Вапнярка

Зараз знайти чи ресторан бенкетний зал з непоганим класом обслуговування для будь-якого урочистого заходу легко. Існує безліч різних закладів, що займаються організацією свят і які готові взяти у свої руки всі ті різноманітні турботи по створенню заходу і його обслуговування. Якщо Ви звернетеся до них, то завжди зможете відзначити своє торжество на високому рівні і Ваших гостях, колеги і родичі будуть задоволені проведеним часом у ресторанному бенкетному залі.

По сусідству з нашим готелем "Вулик" розташований ресторан "Шик і дим", де багато відпочиваючіх курорту Вапнярка приймають сніданок і обід, п'ють свіже пиво, а також проводять зі своїми знайомими вільний вечірній час. У цьому ресторані відмінний обслуговчий і кухонний штат, що зможе здивувати і гурмана смачними блюдами, що пропонують для них, і висококласним сервісом. Закуски, гарячі блюда, напої і десерти виготовлені кухарями ресторану не тільки смачні, але і мають добірність від них незвичайного оформлення.

Проведення бенкетів, іменин і весільних торжества на узбережжя чорного моря - це головна послуга даного закладу. Вони для Вас, на найвищому рівні здійснять чудесний і барвистий весільний банкет і персонально для Вас підберуть як задум проведення весілля, так і саме її проведення таким чином, що це перше сімейне свято для молодят буде неповторним і надовго запам'ятовується. Щоб досягти таких результатів, майстри і тамада свята заздалегідь з'ясовують побажання по веденню свята з боку нареченого і нареченої, а після грузнуть отриману інформацію з весільним задумом

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: