Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

В Єкатеринбурге готелі є.

Єкатеринбург - один з одинадцяти міст-мільйонерів Росії, є адміністративним центром і культурною столицею Уралу. Тут часто проходять масштабні ділові заходи, виставки і форуми і для гостей такого міста, звичайно ж, завжди існує проблема розміщення. Зараз в Єкатеринбург існує не більш 50 місць, що претендують на звання готелю. Але останнім часом багато готелів відновлюються і реконструюються, готельне будівництво набирає обороти, і найближчим часом місто зможе похвастатися новими фешенебельними готелями.

Відповідно до світових стандартів, в Єкатеринбург рівень сервісу готелю визначає її "звездность". Домагання постояльців можуть бути найрізноманітнішими і не завжди всі готелі можуть їх задовольнити. Але треба сказати, що в місті є готелю всіх популярних категорій

Розкішні п'ятизіркові готелі Єкатеринбурга, такі як "Хаятт Ридженси Екатеринбург" і "Атріум Палас Готель", пропонують близькі до ідеального умови проживання, надають цілий спектр готельних і ділових послуг, що задовольняє запити усіх: від іноземних туристів і бізнесменів, до політиків і відомих артистів. Ці готелі міжнародного класу демонструють високий рівень обслуговування й індивідуальний підхід до кожного клієнту.

Список високоякісних послуг, наданих чотиризірковими готелями небагато менше, але це ніяк не впливає на ступінь сервісу і не зменшує щирої привітності персоналу. Багато готелів Екатеринбурга рейтингом у чотири зірки з задоволенням розгорнуть перед гістьми свої двері. Наприклад, готель "Ричмонд", по праву вважається одним із кращих у місті і пропонує 49 номерів, обставлених у класичному стилі, обладнаних сейфом, супутниковим телебаченням і сучасною системою охорони. А кращий бізнес-комплекс Єкатеринбурга "Уралотель" у жовтні 2003 року мав честь приймати делегацію на чолі з Міністром закордонних справ Росії на час проведення саміту "Росія-Німеччина". Цей готель у 2007 році одержав знак відмінності - "Єкатеринбургська якість". Особливе враження роблять готельні комплекси "Новоготель Єкатеринбург" і "Московська гірка".

Тризіркові готелі Єкатеринбурга самий популярний і численний сегмент. Але цей факт ніяк не ущемляє їхнього достоїнства, а навіть навпаки, високий рівень конкуренції припускає високий рівень обслуговування. Серед представників "тристара": "Парк Инн Готель" - перший міжнародний готель у столиці Уралу, що входить до складу відомої готельної мережі Rezіdor Hotel Group; готель "Грін парк", розташована поруч з парковою зоною "Зелений гай"; готелю "Исеть" і "Єкатеринбург Центральний", що є історичними пам'ятниками архітектури XX століття. Належна гостинність і рівень послуг вам зроблять такі невеликі комфортабельні готелі, як "Прем'єр готель" і готель "Чехов", до речі, розташована в колишній садибі купця И. М. Белинькова.

Як і скрізь при виборі готелю, в Єкатеринбург важливо визначитися які послуги і рівень обслуговування ви хочете одержувати від готелю, а так само вибрати найбільш вигідне для вас місце-знаходження. Ці два критерії допоможуть установити цінові межі і вибрати придатну вам готель, благо, що вибір у цьому чудовому місті не обмежений.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: