Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Курортні лікувальні і профілактичні процедури

На оздоровчих курортах одним з головних методів лікування є бальнеотерапія. Даний термін містить у собі методи профілактики, лікування і відновлення порушених функцій організму за допомогою штучно створених і природних факторів.

Грязелікування (пелоідотерапія) - лікувальний метод на основі лікувальних брудів усілякого походження. Широко використовується як на курортах, так і у не курортних умовах. Терапевтична ефективність грязелікування визначається фізико-хімічними властивостями лікувальних брудів, методиками застосування - грязьові ванни, аплікація, сполучення электро- і грязелікування, кількістю і тривалістю процедур, а також характером плину захворювання, станом організму і деяких інших факторів.

Вплив лікувальних брудів на людський організм обумовлено в першу чергу хімічними, термічними і механічними факторами. Як правило, грязелікування застосовується в сполученні з мінеральними ваннами, масажем, лікувальною фізкультурою, призначенням медикаментозних препаратів і так далі.

Водолікування (гідротерапія) - метод лікування, застосовуваний і на курортах, і у не курортних медичних установах. Має на увазі зовнішнє застосування в профілактичних і лікувальних цілях як води прісної в газоподібному, рідкому, твердому (лід) стані, так і води мінеральної. Мінеральні води застосовуються зовнішньо у виді місцевих і загальних ванн, купання в лікувальних басейнах і інших, а також для інгаляцій, промивання-зрошення кишечнику, питва і так далі.

Гідротерапія складається з наступних основних процедур - ванни, душу, обтирання, обливання, вкутування й інших. Лікувально-профілактичний ефект водолікування визначається видом процедури і ґрунтується на механічному, хімічному і температурному роздратуванні слизуватих оболонок і рецепторів шкіри організму.

Радонотерапія - лікувальні впливи на організм на основі радіоактивних властивостей радону. Радонотерапію застосовують у виді повітряних і водяних ванн, купань у лікувальних басейнах, душів, інгаляцій, зрошень, питва й інших. Основний діючий фактор - альфа-частинки, що утворяться при розпаді радону.

Коли радонотерапія застосовується у виді ванни, радон накопичує в основному в шкірі, а через кілька годин після процедури в повному обсязі виводиться з організму. Даний лікувальний метод ефективний при захворюваннях опорно-рухового апарата, серцево-судинної системи, органів травлення, периферичної і центральної нервової системи, порушеннях обміну речовин, гінекологічних, шкірних захворюваннях і інших, котрими може страждати не тільки брокер, але і будь-який іншої фахівець.

Климатотерапія - методи лікування на основі використання дозованих впливів спеціальних климатопроцедур і климатопогодних факторів на організм пацієнта. Клімат впливає на організм за рахунок ряду природних факторів: ступеня далекості від моря, положення місцевості над рівнем моря, атмосферного тиску, температури, вологості і циркуляції повітря, інтенсивності сонячної радіації, кількості опадів, хмарності й інших.

У комплексному лікуванні хворих климатотерапія займає ведуче місце. Основними методами климатотерапіи є: талассотерапія, аэротерапія, геліотерапія. Завдяки морським купанням, сну на повітрі на березі моря, сонячним і повітряним ваннам і іншим кліматичним процедурам створюються умови найкращого впливу кліматичних факторів на організм. За допомогою климатолікування заповнюється недолік аэроіонів і природного ультрафіолетового опромінення, поліпшується обмін речовин, нормалізується функціональний стан і реактивність організму, тренуються механізми терморегуляції, на яких засноване загартовування.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: