Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Готелі Одеси - відпочинок у кращих традиціях

Місто Одеса знаходиться на узбережжя Чорного моря, відомий теплим м'яким цілющим кліматом, безліччю визначних пам'яток, а також гумором. Він порівняно молодий - у 1994 році відсвяткував своє 220-річчя. Катерина ІІ заснувала Одесу в 1794 році, тому що вважала, що Росії необхідний вихід до Чорного моря. Над облаштованістю міста працювали кращі архітектори, і їхня робота має видимий результат - місто відоме як "Південна Пальміра". Усе це є причиною того, що Одеса користається великим попитом серед туристів. Готелі Одеси з довгою історією приймали у своїх стінах багатьох видатних діячів минулих років, таких як Чехов, Маяковський, Менделєєв, Пушкін, Пірогов.

Готелі Одеси - це ідеально придатне місце для сімейного відпочинку. Чисте тепле море, піщані пляжі, унікальна природа, а також сервіс високого рівня готелів Одеси - створюють для вашого відпочинку всі умови. Одеса також популярна завдяки ефективному природному лікуванню. Для цього є запаси лікувальних брудів і мінеральних вод. Готелю Одеси надають вам можливість випробувати на собі чудодійні сили природи. Протягом десятків років готелі Одеси спеціалізуються на кваліфікованому лікуванні різних захворювань. Пройшовши курс лікування, ви відчуєте відновлення і відновлення вашого здоров'я. Деякі готелі нададуть вашому користуванню закритий басейн, заповнений морською і мінеральною водою, це сполучить приємне з корисним, зміцнить ваші волосся і нігті, додасть шкірі пружність.

Крім того, у готелях Одеси вам нададуть розважальну програму й організують ваше дозвілля щонайкраще - нудно вам точно не буде. Ви можете зволіти і самостійний відпочинок - придбати екскурсійні тури або прямо в отеленні, або на вулиці. Вибираючи другий спосіб, будьте обережні, щоб не стати жертвою шахраїв і заздалегідь дізнавайтеся всю необхідну інформацію про поїздку, щоб мінімізувати ризики. Обов'язково приділите час відвідуванню місцевих визначних пам'яток і прогулянкам по місту. У центрі Одеси розташована Грецька площа: крім красивіших фонтанів, тут ваш може зацікавити торговий центр "Афіна", що є одним з найбільших у місті. Недалеко від цього місця знаходиться Спаса-Преображенский Кафедральний Собор. Цей храм був закладений ще в 1794 році, і навіть пережив розгарбування в 1936. Зараз він відновлений і знову радує жителів Одеси, а також численних туристів своєю величчю і красою стародавньої архітектури. Біля собору, до речі, знаходиться великий ринок сувенірів: тут ви можете придбати подарунки близьким і собі, на пам'ять про відпочинок в Одесі. Засновником міста є герцог А.Э. Рішельє, пам'ятник йому ви можете побачити наприкінці знамениті Потьомкінські сходи, 400 сходинок якої ведуть вас прямо вниз до моря, до порту. Ці сходи, між іншим, є найбільший у країні. Будувати її почали ще в 1837 році і закінчили роботу в 1841 році. Автором проекту був архітектор Ф. Боффо, відомий якістю і красою своїх створінь. По завершенню робіт, сходи була подарована князем Воронцовим своїй дружині Єлизаветі.

Готелі Одеси розраховані на людей різного статку, ви зможете вибрати придатний саме вам. Більшість готелів простягнулися уздовж узбережжя, що забезпечить вам зручність, близькість від моря, красивий вид з вікна. Перевага готелів Одеси полягає й у тім, що вони мають у своєму розпорядженні широкий спектр послуг для вашого комфорту: розміщення груп, туристів, що приїхали індивідуально, а також організація корпоративних виїздів. Крім того, велика кількість готелів Одеси надають у користування обладнані зали для конференцій, даючи можливість проведення різних конференцій.

У місті багато фонтанів, і в них можна побачити безліч кинутих туристами монеток, що, по переказі, обіцяють людині, що доля знову приведе його в це місце. Дійсно, багато людей, побувавши в Одесі, одному із самих колоритних міст із давньою історією і дивною архітектурою, мріють приїжджати сюди знову і знову.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: