Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Кращі готелі Новосибірська.

Хто не знає про відомий сибірський місто-мільйонер - Новосибірськ? Напевно, серед громадян нашої країни такі випадки одиничні. Усім відомо, що Новосибірськ володіє добре розвитий промисловістю, має великий науковий потенціал, а значить і має високий рівень ділової активності. Крім купи постійно димлять заводів місто відоме своїми визначними пам'ятками, що залучає безліч туристів у готелі Новосибірська. Крім того, у цьому гостинному краї туристи можуть помилуватися не тільки культурною спадщиною, але і природними багатствами.

Якщо врахувати, що сучасний готельний бізнес Новосибірська пропонує свої послуги всім охочим, поза залежністю від товщини гаманця, те хоча б раз відвідати це місто зобов'язане кожний з нас! Яскравим прикладом є готель "Центральна", основним напрямком якої є надання послуг для людей із середнім і низьким рівнями статку. Природно, дана готель має не найвищий рівень комфортності (саме необхідне в особі телевізора холодильника і телефону, звичайно ж, але зате дозволяє абсолютно будь-якому гостю міста відмінно провести час, не витрачаючи при цьому багато грошей. Незважаючи на те, що практично усі гостинці в Новосибірську пропонують не менший рівень комфортності, готель "Центральна" виділяється серед конкурентів зручним розташуванням у центрі міста поблизу від великих транспортних розв'язок і станції метро.

У центрі міста також розташований і готель "Сибір", що орієнтований на більш забезпечені шари населення, чим і улаштовується більш високий рівень комфортності. Тут ви можете провести такі ділові заходи як з'їзди, семінари, курси підвищення кваліфікації, презентації нових продуктів і т.д. Готель має безліч зручних приміщень і доступних сервісів. Саме цей готель є ідеальним рішенням для бізнес-ориентированних людей.

Незважаючи на те, що конкуренція в Новосибірську велика, обличчям міста як і раніше залишається готель "Новосибірськ". Однієї з причин популярності готелю є її зручне розташування - пряме перед вокзалом. У принципі готель "Новосибірськ" є єдиним гідним готелем, що знаходиться недалеко від вокзалу. Широкий набір послуг і відмінне технічне оснащення готелю "Новосибірськ" також залучає безліч клієнтів - тільки тут є прекрасний зал для конференцій, що володіють можливістю синхронного перекладу.

Багато приїжджі цінують панорамний вид з вікон власних номерів. Для таких гостей місто припасло готель "Rіver Park Ob Hotel". Він розташований на набережної річки Об. Крім відмінного виду практично з кожного вікна, готель пропонує цілком гідний набір послуг. Також як і інші відомі готелі Новосибірська, даний готель пропонує своїм клієнтам безліч додаткових послуг, що можуть придатися кожному

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: