Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тури по Швеції в Мальмо

У світлі підвищення цін на євро, часу на роздуми куди б відправитися в наступне подорож, мандрівники стали витрачати небагато більше. Але це не виходить, що зменшилося чи мандрівників стало менше бажаючих оглянути чарівні куточки Старого чи Світла визначної пам'ятки Нового. Не станеш же позбавляти себе цілком заслуженого відпочинку, тим більше, якщо пропоновані різними туристичними агентствами тури в Європу регулярно проглядалися протягом усього року - адже планувалася відпустка.

Не варто позбавляти себе радості, тим більше, що і з валютою зовсім не та до сумно обстоять справи - на грошовій одиниці багатьох європейських країн криза не відбилася зовсім, а цікавих для пізнавальних екскурсій місць у цих куточках Європи не стало менше.

И перша ж країна, про відвідування якої варто серйозно задуматися - Щвеция. Унікальна природа, вишукана естетика побуту, чудова кухня, казкова архітектура... Звичайно, казкова - адже на кожної їхніх дахів хочеться розглянути житло "примари з моторчиком"... . Подорож можна почати з Мальмо. Невелике містечко, пристановище європейської богеми, повний маленьких і не дуже картинних галерей, по зібраних колекціях у який можна судити про зародження і розвиток живопису в Європі.

А ще - прекрасні пляжі місця для розваг, що допоможуть забути тяготи будня. Пропоновані мандрівникам екскурсійні тури у Швецію таять у собі нехай нескладну, але дуже діючу систему відновлення сил і розслаблення. Навіть початок подорожі може принести максимальне задоволення, якщо запланований маршрут включить у себе переправу через протоку Єресуни - чудові види з грандіозного підвішеного на тросах моста кілька годин будуть викликати лише подихи замилування і бажання запам'ятати себе на тлі всієї цієї краси.

Портове місто Верберг радує мандрівників найчистішою водою в берега і пропонує відправитися... у лазню. Да-да, у такий ви ще не були. Стародавня, що стоїть прямо у воді на палях лазня пропонує туристам цілком сучасні спа-процедури, утім, майже всі готелі у Швеції пропонують спа- релаксацію. Але якщо ви хочете побувати на найкрасивішому шведському пляжі - ласкаво просимо в Тюлосанд.

И вже якщо подорож починалася з думками про казку, Карлсоне, що живе на даху, то виїхати зі Швеції, не побувавши в країні Сніжної королеви - Лапландії, просто не представляється можливим. Разюче біла рівнина, 200 км за Полярним колом - величне й удаване безмовним царство льоду.

Крижаний готель, в оформленні якого брали участь дизайнери усього світу, крижані сауни, крижаний бар, сон у крижаній кімнаті в спеціальному одязі і взутті - хіба десь ще зможуть вам запропонувати стільки екзотики відразу? А ще - мрія усіх шведських наречених - Крижана церква. Вона побудована в Лапландії на місці першої християнської церкви, і про вінчання в одній з її крижаних кімнат марять усі дівчини Швеції.

Відчуття нереальності що відбуває, враження людини, опинившегося в казковому світі, створеному Гансом Християном Андерсеном і Астрід Ліндгрен можна "закріпити", якщо зі Швеції відправитися в країну не менш казкової сніжно-льодової пишноти, країну фіордів , вікінгів і тролів, що таяться в кожній з печер - Норвегію. Оточена пагорбами столиця вікінгів розташована в устье вузької затоки - фіорду. Головне місто Норвегії гідно продовжить тему незвичайності подорожі по Північній Європі

Основне, чим порадує цінителів незвичайного відпочинок в Осло< - це музеї, експонати яких інакше, як екзотикою, назвати важко. Де ще поруч з дійсним варязьким кораблем можна побачити "Кони-Тики" - пліт Тура Хайердала і "Фрам" - шхуну знаменитого дослідника Півночі Фритьофа Нансена? А найсучасніші засоби для пересування по снігу поруч з лижами Амудсена і прабатьками всіх снегоходних пристосувань, яким більш чотирьох тисяч років? Гідне завершення подорожі - споглядання незвичайної композиції у Фрогнен-парке, створеної скульптором Густавом Вигеландом - обеліск, скульптури на який начебто відтворюють етапи життя людини

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: