Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Організація дитячого відпочинку: де?

ng45Діти - наше майбутнє. Щоб воно було світлим, необхідно організувати для них гарне сьогодення. Тому так важливо планувати відпочинок дітей заздалегідь, продумуючи кожну тонкість, перевіряючи всі дріб'язки.

На території нашої країни, за рубежем функціонує неймовірна кількість дитячих лікувально-оздоровчих, спортивних таборів і баз відпочинку. Як не помилитися у виборі і подарувати дитині дійсне свято? Дуже просто - замовити путівку в один із санаторіїв Кисловодська. Лікувальне оздоровлення й активний відпочинок в одному місці по цілком демократичних цінах. Під чуйним керівництвом педагогів з багаторічним стажем ваша дитина одержить задоволення від культурно-масових і спортивних заходів і з користю для здоров'я проведе цей час.

Більшість пансіонатів Кисловодська на весняно-літній період перетворюються в дитячі оздоровчі табори, готові прийняти немаленька кількість хлопців. Дорослі у визначені дні можуть відвідувати своїх дітей, зупиняючи при цьому в прилеглих готелях. Приміром, готель Кисловодська "Шаховий Будиночок" надасть їм комфортабельний номер з мальовничим видом з вікна. Оскільки даний готель користається попитом круглий рік, найкраще заздалегідь бронювати місця щоб уникнути в майбутньому незручностей після прибуття в місто. Поставити запитання по розміщенню можна на офіційному сайті гостинці "Шаховий Будиночок". Вся інформація в докладному виді викладається на відповідних електронних сторінках.

Кисловодськ можна вважати кращим місцем для організації дитячого відпочинку. Сприятливі кліматичні і природні фактори: помірне сонце, нормальна вологість і кристальна чистота повітря, невелика кількість похмурих днів, наявність унікальних природних пам'ятників - усе це як не можна краще акумулює позитивну енергію, що променистим дощем виливається на скуйовджені голови маленьких непосид. Висококваліфікований персонал: лікарі, вожаті, педагоги - цілодобово несе відповідальність за кожну дитину. Організується цікаве дозвілля для дітей: екскурсійні поїздки по пам'ятних місцях Кисловодська, відвідування природних пам'ятників: медяних водоспадів, Синіх, Червоних і Сірих скель, Нарзанної галереї, подорожі по найбільшому в Європі парку відпочинку, походи в гори, заняття альпінізмом під керівництвом майстрів спорту і багато чого іншого.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: