Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок у Поволжье

Безсумнівно, що відпочинок у Поволжье користається останнім часом величезною популярністю. Це порозумівається, насамперед, не стільки розвитком туристичного бізнесу в Росії, але і природними, культурними й іншими цінностями краю. У Поволжя проживає безліч народів, у яких маються свої звичаї, традиції, і навіть релігія. Міста Поволжя залучають своєю розмаїтістю. Кожне місто - це унікальний і своєрідний уклад життя, що практикується протягом багатьох століть. Тому відпочинку в Поволжя віддають перевагу ті, хто не далекий захопленням історією і культурою різних народів. Одним з міст Поволжья, де можна познайомитися з новими людьми, побачити і довідатися масу цікавого, є Саратов.

Відпочинок у Саратову дуже популярний серед цінителів мистецтва і культури. Тут знаходяться знамениті галереї образотворчого мистецтва, краєзнавчий музей і музей бойової слави, а також безліч шедеврів архітектури. Навіть готелю Саратова оформлені в унікальному стилі і кожна є неповторної по своїм архітектурним даним. Крім того, для зручності відвідувачів міста діє така послуга як бронювання готелів Саратова.

Не меншою популярністю користаються і річкові круїзи по Волзі. Річковий круїз - це красивіші пейзажі, що повільно проходять перед очима під час затишного і комфортного плавання. Це древні міста, що славляться своєю історією і знайомство з новими людьми. Це захоплювальна подорож, що допоможе різноманітити сірі будні. Під час річкового круїзу можна прекрасно провести час як на теплоході, так і на суші під час зупинок. Розкішні каюти надять затишком і комфортом, а розважальна програма і цікаві екскурсії не залишить нікого байдужим і допоможуть розширити кругозір. Такі круїзи дуже популярні в сімейних пар з дітьми, молодят, цінителів культури, а також в аматорів активного відпочинку. Круїз по Волзі - це незабутнє плавання по незвіданим раніше місцях, зустріч світанків і милування заходами, це романтика відносин і віра в щасливе майбутнє.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: