Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочиваємо в Підмосков'я!

Відпочинок у Підмосков'ї (на вихідні у цю місцевість відправляються сотні жителів столиці) - відмінний варіант для бажаючих відпочити від загазованого задушливого міста, але в той же час зробити це недалеко від будинку. Ніяких літаків і потягів (і тим більше мови немає про чи візу закордонному паспорті), а також можливого мовного чи бар'єра казусів, зв'язаних з незнанням традицій у тій чи іншій країні. Крім того, Підмосков'я - це чисте повітря, прохолода, багато сонця і гарного настрою, і все це - за невеликі гроші і кілька днів, вільних від роботи.

Пансіонати і санаторії ради бачити нових постояльців, для кожного з них знайдеться заняття по душі. Можна пограти в теніс, боулінг, більярд, можна купатися в басейні і загоряти на березі ріки, можна відправитися на яку-небудь цікаву екскурсію, відвідати історичні місця, а можна посидіти в чи бібліотеці відвідати тренажерний зал. Усе це може запропонувати санаторій "Вікторія", Підмосков'я славиться саме ім. Крім тих розваг, що описані вище, санаторій пропонує лікувальні процедури: різні ванни, наприклад, суха вуглекисла, гідромасаж, грязьова, перлова; інгаляції, масаж, фізіо- і озонотерапію, відвідування соляної печери, кріосауны. Санаторій розташований поруч зі станцією "Правда" Ярославської залізниці (поруч із селом Раково), на опушці лісу. У п'ятьох хвилинах ходьби тече річка Ольшанка, а також поруч із санаторієм знаходиться Пестовское водоймище, тому бажання провести час біля води буде виконано. Завдяки розташуванню в лісовій зоні на території санаторію не пекуче, свіжо і легко, тому, наприклад, готування барбекю чи шашлику на спеціально відведеній площадці доставить одне задоволення. Відвідати "Вікторію" можна не тільки влітку, але й узимку, також можна замовити номера на час якого-небудь свята і відзначити його не в квартирі, а на природі. Новорічні тури (Підмосков'я у цей час стає популярним), як правило, дуже залучають багатьох жителів і гостей столиці, вони вибирають саме підмосковні санаторії і пансіонати як місце для проведення святкового часу.

Зону поруч з Москвою вибирають з кількох причин. Чисте повітря, що потрясають пейзажі і лісові тропи не залишать байдужим навіть домосіда, якому затишне крісло і ноутбук з Мережею нерідко дорожче прогулянок із друзями. Приступність цього виду відпочинку також по вдачі більшості жителів Москви, крім того, якщо щось злучиться, можна завжди повернутися додому (на замітку тим, хто приїхав у санаторій на власному автомобілі: у більшості будинків відпочинку є автостоянки).

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: