Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Каїр - столиця Єгипту

У цьому місці ви можете відчути биття серця столиці Єгипту - Каїр. Це саме велике місто, що знаходиться на африканському континенті, місто "тисячі мінаретів", "Ворота Сходу". Визначних пам'яток тут настільки велика кількість, що якщо щодня куштувати по однієї, вам буде мало, навіть якщо ви будете купувати палаючі тури в Єгипет і приїжджати сюди навіть трохи лет

Самі захоплюючі місця в цьому чудовому місті - одне, котре входить у число семи чудес світла - Піраміди і Сфінкс. Велика картина місцевості починається зі стін цитаделі Салладина, сторіччями показавшей навали завойовників. Тут ви можете насолодитися переглядом ажурних мінаретів мечеті Мухаммеда Алі, а також Султана Калауна.

У Єгипетському музеї вас поприветствует національна колекція, що набагато раз состоятельнее й обширнее, чим у Британському музеї. Пам'ятні екскурсії ви зможете здійснити на ювелірну і папірусну фабрики, а також у Музей парфумів з його чародейственными запахами.

Відвідавши курорти Єгипту і місто Каїр, ви можете придбати усе, що захочете, припускаючи звичайно те, чим славиться Схід. А саме: різні приправи, парфумерію, золоті і срібні вироби, палаци, які - тієї речі з міді і бронзи, шкіри, скла, кераміки і т.д. Перед вами наданий вибір тканин, у тому числі з популярної єгипетської бавовни, самий значний на вуличних базарах, начебто Векелат-эль-Балах, мелодійних інструментів - на вулиці Мохаммеда Алі. І хоча ви, напевно, не маєте потребу у верблюді, похід на верблюжий базарчик на довгий час збережеться у вашій пам'яті. І буде що розповісти друзям. Коли вам захочеться відпочити від міської метушні, спробуйте випробувати розслаблення в гольфі-клубі готелю "Міна хаус" з панорамою на відомі чи піраміди постежити за стрибками в клубі Гезира, побувати в чи зоопарку ботанічному саду. Бажаєте екзотики - пускайтеся на фелюзі по чи Нілу на конячці від пірамід Гизы до пірамід Саккары. Ну, а щоб зовсім релакснути - побувайте в обертовому ресторані на висоті 187-метрової Каїрської вежі, відкіля ви можете цілком розглянути місто як у себе на долоні. З приходом у гості темряви ритм життя чудового міста збільшує в багато раз.

Готелі Єгипту надають можливість виступати міським танцюристам і танцівницям, що нікого не залишать незацікавленими. Це найкращий час, щоб відвідати східну чи кухню пройтися по магазинах. Арабська музика у виконанні під місяцем - це вам, безперечно, запам'ятається на довге життя. І, безумовно, не треба забувати про самий цікавий вечірній захід - яскравому светомузикальному "концерті" у нижньої частини пірамід, що проводиться по неділях на російській мові.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: