Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Санаторії Анапи: відмінні можливості для відпочинку батьків з дітьми

Анапа відома більшої частини росіян ще з радянських часів, коли одержати путівку на цей курорт було самим головним бажанням кожної людини. З тих пір курорт серйозно змінився. Але одне залишилося колишнім. Анапа, як і раніш, є центром санаторно-курортного лікування. Саме туди відправляється більшість росіян, що хочуть поправити своє здоров'я. Однак великий вибір створює проблему - якої з них вибрати. Анапа має у своєму розпорядженні велике число санаторіїв, розходження між який зводяться до використовуваній ними базі. Крім того, значна частина має великі території, що обладнані для чи відпочинку прогулянок. На алеях, якими оперезані санаторії, можна посидіти на ослоні і подихати повітрям, що дуже корисно, оскільки фітонциди, що містяться в ньому, благотворно впливають на організм людини.

Щоб не помилитися з вибором, найкраще прочитати відгуки про санаторії Анапи, що є як на сайтах самих санаторіїв, так і на спеціалізованих ресурсах, присвячених відпочинку в Анапі. Більшість санаторіїв на курорті розташовуються на Червоному проспекті. Великі санаторії пропонують великий вибір спеціальних програм. Вони роблять основний акцент на лікування в період міжсезоння, що коли відпочивають на курорті не так багато, а також у літній період.

Найдорожчими є санаторії класу люкс. Розміщаючи в них, вам забезпечені розкішні номери з усіма зручностями, а також вікна з видом на море. Крім того, такі санаторії мають власні пляжі, що обладнані належним образом. Тому вам не прийдеться витрачати час на дорогу до пляжів. Однак у таких установ є і свої мінуси, що полягають у тім, що санаторії не мають прилягаючи територій для прогулянок. Не всі так гладко і з лікуванням. У більшості таких установ воно організується на базі великих оздоровчих центрів. Вибирати такі санаторії коштує тим, для кого в першу чергу важливі комфорт і хто не збирається проходити лікувальні процедури протягом перебування на курорті.

Санаторії, орієнтовані на дитячий відпочинок - особлива група установ. Вони практично цілий рік пропонують програми для відпочинку дітей різного віку. Крім розважальних і розвиваних програм у таких установах мається і могутня лікувальна база, завдяки якій відпочинок сполучається з лікуванням. Ціни в таких санаторіях доступні. Багато хто з них пропонують програми мати і дитя, завдяки яким дитина може знаходитися в санаторії під доглядом батьків. Однак деякі батьки, приїжджаючи на курорт, залишають дитини в санаторії, а самі шукають готелі на березі моря Анапи, де і зупиняються на час перебування на курорті. Це дозволяє їм не турбуватися про те, що з їхньою дитиною може щось злучитися, а просто насолоджуватися відпочинком на такому чудовому курорті як Анапа.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: