Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Незабутній відпочинок у Криму

Кримський півострів дарує відмінний відпочинок, сонце, море і гарний настрій не тільки українцям, але і жителям інших країн. До Чорного й Азовського моря з'їжджаються відпочивати з Польщі, Росії, Білорусії, Іспанії і багатьох інших країнах.

Це можна легко пояснити - клімат і природа в Криму дивні, відрізняються в залежності від близькості моря, несхожі на іншу частину України. Туристів з усього світу залучають красивіші скелясті гори, кримська флора і фауна, затишні піщані і галькові пляжі, чудова картина заходу над морем, древні унікальні визначні пам'ятки. При цьому з'їздити на море можна з будь-якою сумою грошей у кишені - кожний зможе тут знайти собі приємне заняття і розслабитися.

З'їздити в Крим відпочинок ціни можна на дорогий сучасний чи курорт дикуном у гори і на пляж. Більш того, від витраченої суми зовсім не залежить якість відпочинку. Просто людина повинна визначити для себе, що саме він хоче одержати від своєї чи відпустки вихідних, чим хоче зайнятися, які види діяльності йому цікаві. Це можуть бути піші походи в гори, відвідування визначних пам'яток, купання в море і загоряння під жарким кримським сонцем, ходіння під вітрилом, відвідування нічних відкритих дискотек і знайомство з новими людьми, а також багато чого іншого. Якщо вас цікавить елітний відпочинок із усіма зручностями і комфортом, то проведіть чи відпустку вихідні на базі відпочинку "Хвиля". Знаходиться вона в районі с. Стерегуще, у 65 км від Євпаторії. Оскільки база трохи вилучена від місць великих скупчень відпочилих, те тут людина може побути наодинці зі своєю компанією, насолодитися напівпорожнім пляжем і як варто відпочити на лоні природи. Що стосується умов проживання і харчування, то вони найсучасніші і якісні.

База відпочинку Хвиля може похвастати гарним сервісом при відносно невисоких цінах, що взагалі в Криму рідкість. Побалуйте себе цим летом - з'їздите на Чорне чи Азовське море, сходите в гори з рюкзаками, удосталь наплавайтеся в солоних водах, придбайте шикарну бронзову засмагу. Після такої відпустки всі проблеми улетучаться, у вас з'являться сили для роботи на весь наступний рік, здоров'я помітно покращиться, а настрій значний зміниться в кращу сторону. Як би там ні було, Крим відпочинок ціни обов'язково хоча б раз у житті варто відвідати.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: