Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Корпоративні вечірки на природі

Сьогодні дуже люблять такий вид відпочинку як корпоративні заходи на природі, і дуже часто використовують його перевагу (замовити його ви можете замовити отут. І це цілком виправдано, тому що день, проведений зі своїми товаришами по службі в неформальній обстановці, дарує прекрасне спілкування з ними і можливість довідатися їх набагато ближче. Але саме головне - це насолода дивовижним повітрям і повноцінний відпочинок на лоні природи. Таке перепровадження часу подарує неоціненний заряд бадьорості на цілий місяць.

Здавалося б, що особливого в корпоративному відпочинку? З начальством і колегами бачишся і спілкуєшся щодня . Але це тільки удавана видимість, тому що в умовах напруженого графіка роботи офісу абсолютно немає часу і приводу для щиросердечного спілкування. І місце роботи не розташовує до зайвої емоційності. Усе підлегло правилам і законам ділового спілкування. Тому корпоративні заходи на природі - відмінна можливість для задушевних розмов, де мається гарна можливість розглянути людину, його пристрасті і таланти.

На лоні нашої унікальної природи будь-яка особистість цілком розслаблюється, відчуття волі дарує абсолютну стражденність від міської і робочої суєти. Люди просто відпочивають тут і в неформальній обстановці розкриваються ті грані їхнього характеру, про які ви навіть і не підозрювали. А це дорогого коштує. Тому такий вид відпочинку як корпоративні заходи на природі зараз дуже популярний. Багато організацій навіть практикують виїзні семінари в готелі на море, що додає їм деяка пікантність.

Варіантів відпочинку на природі - маса. Від тривіального пікніка до організації зимової риболовлі і лижних змагань. Кожен вид відпочинку має свої принадності і недоліки. Необхідно вибрати те, що найбільше прийдеться по серцю колегам, продумування корпоративного відпочинку можна зробити колективним, аж до оголошення конкурсу на кращий сценарій. Завжди знайдуться ентузіасти здорового способу життя, що відмінно справляться з цією задачею.

Пікнік, організований на галявині серед мальовничого чи лісу на березі моря, не викликає особливого дискомфорту ні в кого, тому що такий вид відпочинку знаком кожному з нас з дитинства. Тоді вони називалися маївками. Але суть - одна. Тут небажано вести розмови на робочу тему, а краще поговорити про різні способи готування барбекю чи салатів. Це відмінний шанс із найменшими матеріальними витратами й організаторською позначкою відмінно провести вихідні дні, розбивши наметове містечко і з почуттям розспівуючи під гітару пісні в багаття до самого світанку.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: