Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Квартири посуточно в Москві

Столиця ніколи не випробувала дефіциту в приїжджих. У плині року їхній приплив переживає спади і підйоми, але в цілому, ці коливання не значні. Тому цілком логічно, що бізнес по здачі житла в короткострокову оренду поставлений у Москві на широку ногу. Чому саме квартири подобово в Москві придбали таку популярність? Відповідь досить проста. Якщо порівнювати процес наймання подобового житла зі зняттям номера в готелі, то перший варіант виявиться куди більш привабливим відразу по декількох критеріях. Насамперед, квартиру не обов'язково заздалегідь бронювати і платити за добу вперед, як у випадку з люксовыми номерами, правда без гарантій розміщення в конкретній квартирі. Угода проходить без зайвого офіціозу в звичній обстановці.

Варіантів наймання посуточного житла в Москві все-таки більше чим готельних номером, тому з численних пропозицій, точно знайдеться придатна квартира. Є кілька варіантів, як можна зняти квартиру.

Варіант перший - домовитися прямо з хазяїном. Позитивними моментами буде те, що з хазяїном можна втрясти окремі деталі касательно режиму користування майном і інші побіжні питання, а також заощадити на вартості самої угоди. Мінуси також є. До них відноситься незахищеність наймача. Тобто , якщо угода не закріплена на папері, як це часто буває в подібних випадках, хазяїн може в будь-який момент попросити залишити приміщення.

Варіант другий - оренда подобового житла в Москві через спеціалізоване агентство. Позитивним моментів буде наявність договору підтверджуючого угоду, із закріпленим переліком взаємних прав і обов'язків. Незначним мінусом буде вартість, що відрізняється убік збільшення в порівнянні з першим варіантом. Але переплативши за послуги агентства невелику суму, клієнт одержує гарантії і впевненість у тім, що його не викинуть на вулицю. До того ж, агентства по підборі посуточного житла мають свої интернет-сервисы бронювання квартир. Це зручно для тих, хто збирається в столицю по роботі, і хоче провести кілька днів відрядження в комфортних умовах звичної домашньої обстановки, що буде позитивно впливати на працездатність.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: