Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Кращий відпочинок у Південно-Східній Азії.

Південно-Східна Азія є дуже популярної серед туристів. Ця частина Азії дуже підходить для сімейного відпочинку, медяного місяця і канікул, надає чудовий шанс для екскурсантів, щоб вибрати самі прекрасні місця для подорожі. Рекомендується для обов'язкового відвідування в південно-східному регіоні Азії - Малайзія, Сінгапур, Індонезія і Таїланд. Ці країни з особливим чудесним шармом і привабливістю, що назавжди залишать слід у вашому серці.

Малайзія є однієї із самих улюблених країн, що відвідують мандрівники з усього світу. Серед найбільш відвідуваних місць вежі-близнюки Петронас, Зоопарк Негара, Нічне сафарі "Тайпин", Таман Негара, Gentіng тематичний парк, Sunway Lagoon тематичний парк, острів Пенанг, і багато чого іншого. Крім усього Малайзія також славиться своєю пульсуючої нічним життям. Серцева гостинність і спосіб життя зробили цю країну відомої серед туристів.

З кожним роком усе більш популярним стає відпочинок у Таїланду. Таїланд також називають - Країна посмішок, відпочинок у цій країні настільки ж привабливий, як у Малайзії. Ви можете вибрати напрямку на ваш вибір, чи подивитися історичні місця, захопиться грандіозними архітектурними спорудженнями, розкішними чи храмами насолодиться розслаблювальним відпочинком на прекрасних білосніжних пляжах в облямівці блакитних вод на прибережних островах, чи активний відпочинок: трекинг у джунглі, дайв-сафарі.

Сінгапур, безумовно, сама бажана для відвідування країна в південно-східному азіатському регіоні, сюди приїжджають мільйони туристів з усього світу. З найбільш видатних екскурсій у Сінгапуру відвідування Парк птахів Джуронг, Нічне сафарі, але більшою популярністю користаються торгові центри, що самий дійсний рай для покупців.

Ви, безсумнівно, насолодитеся відпочинком із друзями, родинами і з коханою людиною в цій трійці країн Південно-Східної Азії в чарівній і формі, що запам'ятовується. Ви, безумовно, запам'ятаєте час, проведений тут на все життя. Відвідаєте ці країни, і вони стануть вашими улюбленими місцями для відпочинку.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: