Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок у Криму

Кожний, хто хоч раз у житті працював, знає те почуття радості, подібне до дитячого щастя, коли на обрії з'являється відпочинок. А який же відпочинок без поїздки на природу? Напевно, саме тому в курортний сезон особливо популярний відпочинок у Криму, тому що це навряд чи не єдине місце на території колишнього Союзу, де в одному місці сполучається такі розмаїтість рельєфів і природи. Адже тільки в Криму Ви усього за три - четверта година Ви можете відвідати відразу всі земні куточки. Ви зможете проїхати з посушливої степової західної частини в горбкуватий центр півострова, а відтіля по самій протяжній тролейбусній трасі проїхати через Ангарський перевал і виявитися в субтропіках Ялти, а якщо поїдете на схід, то виявитеся серед солоних озер Сиваша, а так само зможете викупатися відразу в двох морях одночасно. Заманливо, не чи правда?

Відпочинок у Криму - це величезна кількість нових вражень, море радості, позитива і просто гарного настрою. При цьому, не дивлячись на те, що ціни на відпочинок у Криму трохи вище закордонного, Ви одержите набагато більше задоволення від подорожі в Крим. Адже саме тут зібрана спадщина більше десятка різних народів і національностей, що сплелися за багато століть спільної історії в єдиний, кримський народ. Саме тут знаходяться багато культурних і історичних цінностей народів, що жили чи живуть на цих територіях. Саме в Криму Ви зможете особисто відвідати такі місця, як Балаклава, Херсонес, руїни старої Керкінітіди в Євпаторії, а також побувати на фортечних валах Генуэзской міцності в чи Судаку взабраться на вершину кримських гір. Територія Криму - це один суцільний музей, де на кожнім кроці зустрічаються визначні пам'ятки. Але це аж ніяк не головний козир кримського півострова. Основою його багатства є ідеальне сполучення корисності клімату і рекреаційних баз. До того ж, тут знайдеться заняття для будь-якого туриста: можна зайнятися спелеологією, піти на екскурсію в музеї, сходити в похід з ночівлею в гори, а можна просто погуляти по набережній, насолоджуючись казковими заходами, чи полежати на пляжі готелю. Зізнатися чесно, готелі Криму - це окрема тема для розмов. Це, мабуть, єдине місце, де сервіс не нав'язується, але настільки упадає в око, що хочеться від нього збігти. Напевно, саме тому ті, хто звик робити всі самостійно, предпочитают готелям з пансіоном де ти сам собі хазяїн і сам складаєш свій розпорядок дня. До переваг готелів також можна віднести:

  • відносно низька ціна (номера класу "люкс" коштують набагато дешевше чим номера представницького класу в готелях);
  • немає необхідності заздалегідь бронювати місце;
  • відсутність контролю на вході (у Вас не виникне проблеми зайти з друзями після 24 годин).

При цьому це далеко не повний перелік переваг готелю Криму, однак це не настільки істотно, адже приїхати коштує не для того, щоб сидіти в готелі.

Як Ви зрозуміли, приїхати й усі побачити в Криму за один раз практично неможливо. Саме тому, навіть якщо Ви вже були в Криму, те не потрібно вважати, що вже усі отут бачили. Тим більше Крим щороку з'являється в новому образі, що підтверджує його розвиток як курорту і рекреаційного центра. Тому якщо Ви вже сьогодні плануєте місце, де буде проводитися Ваш відпустки, те найкраще приділити увагу Криму. А всі тому, що він такий неповторно - красивий і різноманітний, що емоцій і переживань від його відвідування Вам вистачить на величезну кількість теплих спогадів холодними зимовими вечорами, адже побувавши в Криму, Ви назавжди відвезете із собою в серце шматочок цього щастя.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: