Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Готелі Одеси - особлива організація чудового сервісу

Одеса відома світової громадськості як найбільший культурний, освітній і, звичайно ж, туристичний центр. Цей статус не тільки обумовлює наявність постійного, нескінченного потоку приїжджих, але і припускає визначений рівень розвитку готельного бізнесу. Адже сервісне обслуговування, що надають готелі Одеси, являє собою індикатор, що демонструє розвиток сфери послуг у місті в цілому.

Одеса - рівень розвитку готельної індустрії. Багато гостей міста затверджують, що рівень розвитку готельного сервісу й індустрії в цілому багато в чому перевершує європейський. Це можна пояснити лише тим, що готелі Одеси, у своїй більшості, відрізняються дуже високими і підвищеними умовами комфорту, а також особливим підходом до організації сервісу. Особливість підходу полягає в індивідуальній орієнтації готелів на визначену категорію приїжджих. Одні готелі націлені на прийом туристів, що приїхали з метою відпочити й оглянути визначної пам'ятки Одеси, а інші - винятково на ділових гостей міста. Така градація особливо помітна, якщо ознайомитися з переліком послуг, наданих готелями Одеси.

Не всі так просто - п'ятизіркові одеські готелі. Цільова орієнтованість присуща далеко не всім одеським готелям. У місті мається кілька п'ятизіркових готелів, таких як "MARІSTELLA CLUB" чи "Grand-Pettіne", що привертають увагу приїжджих найрізноманітніших категорій. Вони дають можливість своїм постояльцям скористатися послугами бізнес чи центрів конференц-залів для організації ділових зустрічей і проведення різних заходів. Крім цього надається найширший перелік усіляких додаткових послуг: відвідування басейну, сауни, салону краси, організація екскурсій, походів і риболовлі. Незважаючи на свою універсальність, п'ятизіркові готелі Одеси мають один недолік - дуже висока вартість проживання. Наприклад, розміститися в звичайному одномісному номері категорії "стандарт" обійдеться в 150 євро в добу. Для багатьох туристів з обмеженим бюджетом цей ціновий бар'єр просто не переборний. Однак високий сервісний рівень обслуговування і підвищена комфортність умов проживання забезпечує подібним до готелів стійку популярність у приїжджих.

Комфортабельні одеські готелі категорії чотири і три зірки. В Одесі переважають чотирьох і тризіркові готелі, що конкурують між собою. Такі тенденції позитивно позначаються на якості сервісного обслуговування. Звичайно, вартість добового проживання в таких готелях Одеси трохи нижче, ніж у п'ятизіркових готелях. При цьому стандартний перелік послуг, набір обстановки апартаментів і предметів особистого побуту, що включені у вартість проживання, практично не відрізняється від тих, котрі надають вищезгадані категорії готелів. До найбільш запотребованих і популярних готелів "підвищеної" категорії можна віднести "Лондонську", "Катерину", "Палладіум" і "Бізнес-готель Континенталь".

Одеські готелі - усі для комфортного відпочинку. Більшість одеських готелів радують своїх постояльців не тільки висококласним сервісом, уважним ставленням і ввічливим звертанням, але і різноманітним асортиментом різноманітних послуг. Наприклад, у кожнім номері передбачена наявність таких необхідних речей і сервісів як:

  • безкоштовний вихід в Інтернет;
  • сейф;
  • телефон;
  • кондиціонер;
  • міні-паном;
  • предмети для забезпечення особистої гігієни;
  • парфумерні чи косметичні набори

Крім цього досить широко представлена так називана "пляжна" категорія послуг:

  • видача інвентарю для занять спортом і відпочинку на пляжі;
  • наявність чи устаткування пристосувань для прогулянок по морю й організації водяних видів спорту

З готелями Одеси досить плідно співробітничають найрізноманітніші організації, що відносяться до сфери обслуговування - компанії і фірми, що роблять послуги по прокаті транспортних засобів, а також кафе і ресторани, що розташовуються прямо в будинках готелів. Таке співробітництво дозволяє одеським готелям щорічно розширювати перелік додаткових послуг, залучаючи більшу кількість клієнтів і підвищуючи свій рівень.

Практично всі гості Одеси відзначають рівень обслуговування в готелях, ввічливість і професіоналізм персоналу, добору якого приділяється величезна увага. Однак вартість проживання в одеських готелях як і раніше залишається однієї з найвищих у країні. Даний факт зовсім не позначається на кількості туристів, адже казковий відпочинок в Одесі, знайомство з його культурним і історичним надбанням, здатні компенсувати усі витрати.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: