Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Готелі Києва - зразок готельного сервісу

Як відомо, Київ - місто з багатою історією, що з'єднує в собі сучасний побут і вікові традиції. Він є центром бізнесу й утворення, культури і науки. Хрещатик, Києво-Печерськ лавра, що поєднує кілька древніх монастирів і храмів, площа Незалежності, Софиевский собор з унікальними фресками, Андріївський спуск - це далеко не повний перелік тих визначних пам'яток, що ви зможете відвідати, побувавши в Киеве.

Київ - надзвичайно красиве місто і визнаний факт є те, що він є одним із самих зелених міст у світі. Багато хто з гостей столиці України говорять, що в це місто не можна не закохатися, тому що тут дуже затишно. Щорічно Київ відвідують більш 600 тис. чоловік (у тому числі 30% з них - іноземні туристи). Готелі Києва з кожним роком підвищують рівень комфорту і якість обслуговування своїх гостей. Тому в місті досить добре розвита готельна інфраструктура. У Києві усього близько 120 середніх і великих готелів.

Нижче представлений перелік відомих готелів Києва

До самих висококласних Київських готелів (5 зірок) відносяться:

 • готель "Прем'єр Палац";готель "Опера";
 • Хаятт Ридженси Київ;
 • готель "Фараон".

Готелі Києва 4 зірки:

 • Grand Admіral Club;
 • готель "Аташе";
 • готель "Воздвиженский";
 • Президент Готель;
 • готель "Камелот";
 • готель "Національний";
 • готель "Рив'єра на Подолі" і багато інші

Готелі Києва 3 зірки:

 • готель "Адрия";
 • готель-теплохід "Богдан Хмельницький";
 • готель "Братислава";
 • готель "Борисфен";
 • готель на воді "Дніпровський";
 • готель "Дружба";
 • готель "Козацький" і др.

Одним з популярних 5-звездочных готелів Києва є готель "Фараон", оформлений у східному стилі. Цей готель може запропонувати своїм гостям розкішні номери категорії "Стандарт", "Люкс", "Напівлюкс" і "Імператор", що зачарують не тільки багатством оформлення, але і видом на річковий пейзаж. Vіp-гостям готель пропонує оцінити розкіш апартаментів "Імператор". Вони містять у собі чудову вітальню і спальню, зручні кімнати для супровідних, власний тренажерний зал, красиві ванні кімнати. Тут цінителів середземноморської кухні очікує незабутній відпочинок у ресторані Фараона.

Унікальна SPA-зона готелю познайомить Вас з найширшим спектром SPA- процедур. Крім того, готелі має великий конференц-зал, що обладнаний для проведення ділових зустрічей. Якщо постояльці готелю "Фараон" побажають подивитися на прекрасне місто на Дніпрові, для їхньої зручності організовуються прогулянки на пароплаві, катері.

Гідний уваги і Президент Готель, що був побудований у 1990 році. Цей готель являє собою самостійний 4-звездочный готельний комплекс із дуже широкою інфраструктурою послуг. Ще в часи Київської Русі чотири арки служили в'їздом у місто - четверо воріт, що залишаються символом гостинності. Фасад готелю являє собою звід з чотирьох арок, що символізують те, що гості з півночі і півдня, зі сходу заходу в стінах Президент Готелю будуть почувати себе як будинку. Готель надає чотири групи послуг: готельне обслуговування, оздоровчий комплекс, ресторан з європейською і слов'янською кухнею, конференц-послуги.

В оздоровчому комплексі готелю гості можуть відвідати турецькі лазні, фінську сауну, басейн, тренажерний зал. У залах ресторану "Європейський" і "Слов'янський" пропонують європейську і слов'янську кухню, а в панах готелю надається можливість проведення ділових зустрічей, відпочинку з чи коктейлями перегляду футбольних матчів на величезному плазменном екрані. До послуг гостей також солярій, різні види масажу. У бізнесі-центрі готелю можна орендувати одну з переговорних кімнат, кожна з який розрахована на 12 чоловік, також скористатися міжнародної і междугородней зв'язком, копіювальною технікою, факсимільним зв'язком, комп'ютерами, Інтернетом.

Для проведення різних заходів Президент Готель пропонує свої конференц-зали, що можуть умістити до 465 чоловік. Крім того, у розважальному комплексі Президент Готелю, їсти можливість насолодитися прекрасним шоу, одержати незабутні враження, зануритися у світ еротичного танцю. Також готель надає транспортні послуги своїм клієнтам. Можна скористатися послугою оренди автомобіля готелю з водієм, при чому автомобілі надаються бізнесу-класу.

Любою гість української столиці зможе не тільки відвідати величезну кількість історичних місць, але і по достоїнству оцінити прекрасний сервіс готельного комплексу міста Києва. Багато хто готелі Києва не тільки надають висококласне обслуговування, але і порадують досить демократичними цінами.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: