Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок у горах на лижах

Не нова ідея для відпочинку на гірськолижному курорті як і раніше залишається привабливої. Перемінити обстановку подібним чином більш ніж доречно для жителів міст. Адже зима в місті не може зрівнятися із сезонними чудесами пригорода і радостями, що надасть гірськолижний клуб.

Побоюватися отут чогось. Кожен курорт організований таким чином, щоб відпочиваючи одержали максимум розваг і мінімум шишок. Для цього є цілий штат інструкторів і консультантів, готових допомогти з будь-яким питанням. Крім того, прокат гірськолижного устаткування значно спростив саму поїздку. Як не подивися, а без громіздкого спорядження в шлях відправлятися набагато радісніше.

Для жителів московської області ідеальним місцем для відпочинку стане Підмосков'я. Територіальний фактор для багатьох стане переконливим плюсом. Адже витрачати багато часу і засобів на те щоб доїхати до жаданого місця відпочинку, так не хочеться. Тому привітний пригород так радує серце. З однієї сторони швидко добратися, з іншої сторони рівень відпочинку на висоті. Багато чого залежить від вибору конкретного місця відпочинку, хоча на практиці схема роботи в них приблизно однакова.

Універсальним місцем відпочинку для Вас, Вашої чи компанії Вашої родини стане гірськолижний курорт Сорочини наблизив села Курово. Цей гірськолижний клуб розкинувся на природних складках рельєфу, посилених за допомогою сучасних машин нанесення снігу. Курорт обладнаний по першому слову техніки. Траси регулярно обробляються ратраками, нанесення снігу забезпечують постійну висоту гір набагато довше, ніж три зимових місяці.

Чим же так гарний гірськолижний клуб сорочаны? Для початку це десять гірськолижних трас різного рівня складності і висоти. Завдяки цьому в клубі буде комфортно відпочивати і новачкам і професійним гірськолижникам. Адміністрація стежить за відновленням прокатного фонду, що дуже важливо для аматорів подорожувати налегке. Також гірськолижний клуб пропонує свої гостям інші види зимових розваг. Тут усілякі змагання, і можливість кататися на тюбінгу чи сноуборді, піші прогулянки і сніжні баталії. Ідеальна розвага для дітей і офісних співробітників. Відмінний шанс розім'ятися для домогосподарок і студентів.

Помнете, відпустка кінчається швидко, будь Ви будинку в кріслі перед чи телевізором на гірськолижній трасі. Питання в тім, що Вам зробить більшу приємність?

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: